Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L.

Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L. - Petra Braunová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Braunová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L..pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Braunová. Číst Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Filip sedí za domem opřený o hrubou zeď. Třesou se mu ruce, nohy, zdá se mu, že slyší děsivý hlas: Filip je zločinec! Stal se jím dnes, a nikdo tomu snad ani neuvěří. I on sám to nemůže pochopit. Začalo to tak, že z Filipa a Moniky náhle byli „sourozenci“. Filip byl rád, ale třináctiletá Monika, která těžce nese rozvod rodičů, nedokáže malého kluka přijmout. Je stále protivnější, a Filip se rozhodne s tím něco udělat. A udělá… Vůbec ho nenapadne, co může následovat!


...í den v životě třeťáka Filipa L. Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L ... Braunová Petra - Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L ... ... . ... Alpy, Švýcarsko: V luxusním hotelu v horách se koná mezinárodní šachový turnaj. Hvězdami této akce a... 69 Kč 55 Kč Imaginární (ne?)přátelé 2. Barry Hutchison. Ztraceni v čase 2007; Ema a kouzelná kniha 2010; Česká služka aneb Byla jsem au-pair 2004; Pozorovatelka 2007; Tramvaj plná strašidel 2012; všech 40 knih autora. Kniha Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L. je v Začalo to tak, že z Fil ... Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L. | Albatrosmedia.sk ... . Kniha Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L. je v Začalo to tak, že z Filipa a Moniky náhle byli „souroz. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ... Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L. Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L. Autor: Braunová, Petr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY