Převody jednotek s čertíkem Kvítkem: Cvičebnice pro žáky ZŠ + kouzelné kartičky

Převody jednotek s čertíkem Kvítkem: Cvičebnice pro žáky ZŠ + kouzelné kartičky - Romana Suchá | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Romana Suchá
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Převody jednotek s čertíkem Kvítkem: Cvičebnice pro žáky ZŠ + kouzelné kartičky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Převody jednotek s čertíkem Kvítkem: Cvičebnice pro žáky ZŠ + kouzelné kartičky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Romana Suchá. Číst Převody jednotek s čertíkem Kvítkem: Cvičebnice pro žáky ZŠ + kouzelné kartičky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize, která je určena žákům 1. stupně ZŠ, najdete spoustu různých cvičení sloužících k převodu jednotek délky, hmotnosti, objemu a času. V příloze pak jsou kouzelné karty, pomocí kterých si děti procvičí postup při převodech. Děti si budou karty postupně procházet a ty, které ještě neumí, odloží stranou a znovu se k nim vrátí později, třeba i vícekrát. Učení bude děti bavit a určitě brzy budou jednotky převádět na jedničku s hvězdičkou!


... jednotek s čertíkem Kvítkem Cvičebnice pro žáky ZŠ + kouzelné kartičky ... Slovní druhy s čertíkem Kvítkem levně, cena 134 Kč ... ... ... Cvičebnice je určena pro žáky 1. stupně ZŠ, kteří teprve začínají probírat převody jednotek. Vhodná bude také pro upevnění nebo procvičení znalostí. K tomu účelu slouží cvičení i karty v příloze. Cvičebnice je určena pro žáky 1. stupně ZŠ, kteří teprve začínají probírat převody jednotek. Vhodná bude také pro upevnění nebo procvičení znalostí. K tomu účelu s ... Převody jednotek s kolíčky - Logopedie VENDY ... . Vhodná bude také pro upevnění nebo procvičení znalostí. K tomu účelu slouží cvičení i karty v příloze. Převody jednotek s čertíkem Kvítkem: Cvičebnice pro žáky ZŠ + kouzelné kartičky Romana Suchá Nakladatel: Edika 2020 Kniha + doplněk: Převody jednotek s čertíkem Kvítkem -- Cvičebnice pro žáky ZŠ + kouzelné kartičky - Suchá, Romana ; - Milé děti, čertík Kvítko z čertovské školy už je zase tady! - A ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY