Supervelmoci umělé inteligence: Čína, Silicon Valley a svět v éře Al

Supervelmoci umělé inteligence: Čína, Silicon Valley a svět v éře Al - Kai-Fu Lee | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kai-Fu Lee
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Supervelmoci umělé inteligence: Čína, Silicon Valley a svět v éře Al.pdf


Chcete si knihu přečíst?Supervelmoci umělé inteligence: Čína, Silicon Valley a svět v éře Al ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kai-Fu Lee. Číst Supervelmoci umělé inteligence: Čína, Silicon Valley a svět v éře Al Online je nyní tak snadné!

POPIS


Překotný vývoj v oblasti umělé inteligence přinese dramatické změny dříve, než mnozí odborníci předpokládali. Motorem vývoje už nejsou ani tak samotné inovace, jako spíše velikost trhu generující obrovské objemy dat, s nimiž technologické firmy pracují. Směr proto začínají udávat dvě velmoci – Čína se svými strategiemi pobídek a vládních programů a Spojené státy, které stále ještě platí za lídra v oblasti technologií. Autor ve své knize na obě velmoci apeluje, aby s rostoucí technologickou mocí převzaly i odpovědnost za změny, kterými lidstvo v nejbližší budoucnosti bude procházet. Předvídá, že největší výzvou budoucnosti nebude převzetí lidské práce umělou inteligencí, ale otázka, co znamená být člověkem.


...oto začínají udávat dvě velmoci - Čína se svými strategiemi pobídek a vládních programů a ... Petr Holčák | Martinus ... ... Zobrazit celý text Supervelmoci umělé inteligence Čína, Silicon Valley a svět v éře Al Podtitul: Čína, Silicon Valley a svět v éře Al Překotný vývoj v oblasti umělé inteligence přinese dramatické změny dříve, než mnozí odborníci předpokládali. Motorem vývoje už nejsou ani tak samotné inovace, jako spíše velikost ... Čína, Silicon Valley a svět v éře Al. Kai-Fu Lee; rok vydání - 2019. Koupit v Kosmasu Dopo ... Supervelmoci umělé inteligence - Kai-Fu Lee | Elektronická ... ... ... Čína, Silicon Valley a svět v éře Al. Kai-Fu Lee; rok vydání - 2019. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 358 Kč. Překotný vývoj v oblasti umělé inteligence přinese dramatické změny dříve, než mnozí odborníci předpokládali. Motorem vývoje už nejsou ani tak samotné inovace, jako spíše velikost trhu generující ... Supervelmoci v oblasti umělé inteligence Čína, Silicon Valley a svět v éře AI Kai-Fu Lee ; ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY