Tajný spolek hladových žen

Tajný spolek hladových žen - Lara Williamsová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lara Williamsová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajný spolek hladových žen.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajný spolek hladových žen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lara Williamsová. Číst Tajný spolek hladových žen Online je nyní tak snadné!

POPIS


Robertě táhne na třicet let, pracuje pro módní web a na obzoru žádný vážný vztah. Její snahy dostát ideálům současné ženy pokaždé něco zhatí. Pak ale potká Stevie a společně založí Tajný spolek hladových žen, bezpečný kruh, v němž je každá z členek sama sebou a nebojí se ukázat svou pravou tvář. Scházejí se po setmění a nezřízeně se cpou. Vnikají do soukromých objektů a řádí v nich… Co když ale do jejich kruhu pronikne muž?


...polek hladových žen jsem si vybrala zejména kvůli názvu ... Tajný spolek hladových žen - Bremner, Margaret; Burnell ... ... . Šla jsem vědomě do rizika, protože recence byly značně protichůdné a já už chápu proč :-). Abyste si příběh Roberty, její kamarádky Stevie a dalších hladových žen užili, musíte mít skutečně rádi jídlo a dlouhosáhlé nikamnevedoucí hovory o něm. Tajný spolek hladových žen. Lara Williamsová. Robertě táhne na třicet let, pracuje pro módní web a na obzoru žádný vážný vztah. Její snahy dostát ideálům současné ženy pokaždé n ... Tajný spolek hladových žen - Lara Williamsová | KOSMAS.cz ... ... . Její snahy dostát ideálům současné ženy pokaždé něco zhatí. „Tajný spolek hladových žen je inteligentní počin o opouštění, vývoji a odpouštění. O koloběhu života, ze kterého se nedá vymanit, ale jenž dá se zpříjemnit, a to nejen jídlem, ale i dobrodružstvími, která nás vedou za hranice našich možností." Robertě táhne ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY