8 týdnů k novému já

8 týdnů k novému já - Chief Brabon, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Chief Brabon,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
8 týdnů k novému já.pdf


Chcete si knihu přečíst?8 týdnů k novému já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chief Brabon,. Číst 8 týdnů k novému já Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této knize vám Emilie a Chief, trenéři elitních sportovců, představí stravovací a fitness režim, který pomůže každému odhalit za 8 týdnů své nové já. Chcete být jedním z nich? Pak vám stačí obrovská dávka odhodlání a tato kniha. Najdete v ní vše, co budete v příštích 8 týdnech potřebovat – fitness plán s cviky využívající vlastní váhu, které lze provést kdekoli, a celkové přepracování stravování na bázi keto diety. Získáte také 70 jednoduchých receptů, které vám týden po týdnu pomohou s přidáváním nových ingrediencí do vašeho jídelníčku. Nechybí ani motivující příběhy a srovnávací fotografie lidí, kteří se do programu zapojili a byli šokovaní svými výsledky. Ať už máte rodinu nebo pracujete od rána do večera a váš čas na cvičení je omezený, je možné program do vašeho rozvrhu napasovat. Tak na co čekáte?!


... k novému já Autor: Brabon, Chief a Brabon-Hames, Emilie Nakladatel: Esence EAN: 9788024263892 ISBN: 978-80-242-6389-2 Originál: 8 Weeks To Wow: Transform your life with the ultimate workout, nutrition and motivational plan Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 19 × 23,2 cm Rok vydání: Kniha: 8 týdnů k novému já - Emilie Brabon-Hames; Chief Brabon Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... 8 týdnů k novému já - 3za50.knizniklub.cz ... . 0 hodnocení 8 týdnů k novému já 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V této knize vám Emilie a Chief, trenéři elitních sportovců, představí stravovací a fit ... 8 týdnů k novému já levně, cena 319 Kč | Srovnání cen zboží ... . 0 hodnocení 8 týdnů k novému já 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V této knize vám Emilie a Chief, trenéři elitních sportovců, představí stravovací a fit...SOUVISEJÍCÍ KNIHY