Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádky s výchovným poučením

Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádky s výchovným poučením - Romana Suchá | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Romana Suchá
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádky s výchovným poučením.pdf


Chcete si knihu přečíst?Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádky s výchovným poučením ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Romana Suchá. Číst Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádky s výchovným poučením Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka je pokračováním řady veršovaných pohádek s výchovnou tématikou. Díky zvířátkům se děti poučí o tom, jak se chovat například v lese, u vody nebo na silnici. Jednotlivými příběhy děti provází malý Kašpárek a na stránkách nakladatelství si můžete stáhnout papírové loutky. Ty stačí vystřihnout a nalepit na špejli, čímž se pohádkové příběhy stávají ještě poutavějšími. S dětmi si tak můžete nejenom číst, prohlížet barevné obrázky, ale také zahrát divadlo a společně vymýšlet další příběhy.


...a „Divadélko se zvířátky na DVORKU" přináší dětem krátké veršované pohádky o zvířátkách s výchovnou tematikou (třeba o přecházení silnice, opalování, jak se správně chovat v lese apod ... PDF Nové knihy k zapůjčení v Městské knihovně Rožnov pod Radhoštěm ... .). Knížka je bohatě ilustrovaná a všemi příběhy děti provází malý, roztomilý Kašpárek. Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádky s výchovným poučením Knížka je pokračováním řady veršovaných pohádek s výchovnou tématikou. Díky zvířátkům se děti poučí o tom, jak se chovat například v lese, u vody nebo na silnici. Knížka „Divadélko se zvířátky na DVORKU" přináší dětem krátké veršované pohádky o zvířá ... Edika - Divadélko se zvířátky na dvorku ... . Díky zvířátkům se děti poučí o tom, jak se chovat například v lese, u vody nebo na silnici. Knížka „Divadélko se zvířátky na DVORKU" přináší dětem krátké veršované pohádky o zvířátkách s výchovnou tematikou (třeba o přecházení silnice, opalování, jak se správně chovat v lese apod.). Knížka je bohatě ilustrov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY