Poslušná

Poslušná - Ema Toulavá | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ema Toulavá
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslušná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslušná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ema Toulavá. Číst Poslušná Online je nyní tak snadné!

POPIS


Být poslušná v dnešní době neznamená být dost dobrá, natož šťastná... S podobnými pocity se potýká hlavní hrdinka Ema, ne příliš sebevědomá, pětatřicetiletá cukrářka na mateřské dovolené, která vzorně plní roli manželky, milenky, matky i hospodyňky až do události, která zbourá všechny jistoty, pro které žila a její vysněný život o veliké rodině se rázem otřese v základech. Zřejmě právě to Emě otevírá oči a stává se postupně sebevědomou ženou, která si i díky pomoci zkušeného terapeuta uvědomuje, jak veliký vliv má na to, jaká je a jak bude vypadat její další život. Jak velkou cenu bude muset Ema zaplatit za rodinné štěstí?


...Poslušná is on Facebook. Join Facebook to connect with Irena Poslušná and others you may know ... Petra Poslušná | Facebook ... ... Poslušná manželka - Samra Zafar | Databáze knih ... Poslušná is on Facebook. Join Facebook to connect with Irena Poslušná and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Radka Poslušná. asistent 274 008 274, 775 881 475 [email protected]; vedoucí spisovny ÚOP středních Čech Sabinova 373/5, Praha Mgr. Eva Zápalková ... Zobrazte si profil uživatele Irena Poslušná na LinkedIn, největší profesn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY