Cena vítězství

Cena vítězství - Mads Drange | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mads Drange
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cena vítězství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cena vítězství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mads Drange. Číst Cena vítězství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč se sport ještě nedokázal vypořádat s dopingem? Je to vůbec proveditelné?Zatímco tradičně se o dopingu v mezinárodním sportu píše jako o souboji zlých dopujících s hodnými zastánci sportovních ideálů, je vyprávění Madse Drangeho v knize Cena vítězství poněkud komplikovanějším příběhem. Historie dopingu v poválečné době byla ovlivněna politikou velmocí, medicínským pokrokem a sportovním hnutím, které se nedokázalo shodnout na tom, co by zakázáno být mělo a proč. Jedná se o spektakulární a smutnou historii, v níž jsou oběťmi především sportovci. Buď proto, že se nutili v amfetaminovém opojení do výkonů, které je stály život, nebo proto, že jim kvůli steroidům selhaly ledviny – případně proto, že se léta snažili být lepší, ale neměli proti dopujícím soupeřům nikdy šanci. Cena vítězství je však rovněž vyprávěním o různých dopingových prostředcích – o tom, jak byly vyvinuty, jak se používaly a jakým způsobem v průběhu času ovlivňovaly výkony v jednotlivých sportech. Ale především je to kniha snažící se najít odpověď na otázku, proč se sportu – více než padesát let – nedaří s dopingem vypořádat. Má sport vůbec šanci se ze závislosti na dopingu vyléčit?


... video is starting stop. Loading... Vítězství vybojoval Ing ... Cena vítězství - Mads Drange | Databáze knih ... . Luboš Vondráček s třináctiletou klisnou Deviline Z, na druhém místě dokončil Sergej Motygin a Dylan, třetí příčka patřila Michaele Refkové a Grace Federica. Cena vítězství je však rovněž vyprávěním o různých dopingových prostředcích - o tom, jak byly vyvinuty, jak se používaly a jakým způsobem v průběhu času ovlivňovaly výkony v jednotlivých sportech. Ale především je to kniha snažící se najít odpověď ... Soutěž do 115 cm - Jarní cena Velké Chuchle v parkurovém ... ... . Ale především je to kniha snažící se najít odpověď na otázku, proč se sportu - více než padesát let ... DOKUMENT Slunce seno VESNICE 2! Jak vzpomíná hoštická mládež na natáčení filmu Slunce seno?! - Duration: 25:17. Jakub Raszka 356,121 views 8.5. 2017 - 6. dostih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY