Nejtemnější půlnoc

Nejtemnější půlnoc - Minette Walters | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Minette Walters
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejtemnější půlnoc.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejtemnější půlnoc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Minette Walters. Číst Nejtemnější půlnoc Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přímé pokračování historického románu Poslední hodiny, které dále sleduje osudy pokrokářsky smýšlející lady Anne z panství Develish, jež se po smrti svého manžela Richarda ujala vlády nad panstvím, její vzpurné dcery Eleanor, a především mladíka Thaddeuse Thurkella, bývalého nevolníka, který má díky svým schopnostem šanci povznést se nad svůj stav. Na podzim roku 1348 morová nákaza z hrabství Dorseteshire pozvolna ustupuje. Thurkell, který panství s pěti mladými společníky opustil, se pokouší pro Develish zajistit obživu, ale čelí nejednomu nebezpečí, protože kraj se potýká jak s následky moru, tak s loupeživými bandami snažícími se ukrást z opuštěných sídel, co se dá. Lady Anne mezitím musí uklidnit rozjitřenou atmosféru spojenou s těhotenstvím své dcery Eleanor – a taky jí nezbývá než vypořádat se se zrádným a závistivým správcem panství Hughem de Courtesmainem, jehož cílem je vrátit vše do starých pořádků zavedených bezcitným sirem Richardem.


...jší půlnoc 2020; Sochařka 1999; Poslední hodiny 2019; Sklípek 1997; Tajemné záblesky 2001; Kniha Nejtemnější půlnoc je v ... Nejtemnější půlnoc - Minette Walters, český jazyk | E ... ... . Přečtených: 5x: Nejtemnější půlnoc Autor: Walters, Minette Nakladatel: Ikar EAN: 9788024941011 ISBN: 978-80-249-4101-1 Originál: The Turn Of Midnight Překlad: Čapek, Robert Popis: Elektronická kniha, 392 stran, bez zabezpečení DRM, 0,8 MB ePUB, 2,2 MB Mobi, česky Rok vydání: 2020 Nejtemnější půlnoc - Minette Walters. Přímé pokračování historického románu Poslední hodiny, které dále sleduje osudy pokrokářsky smýšlející lady Anne.. ... Kniha Nejtemnější půlnoc - Minette Walters | knizniklub.cz ... . Přímé pokračování historického románu Poslední hodiny, které dále sleduje osudy pokrokářsky smýšlející lady Anne... Přímé pokračování historického románu Poslední hodiny, které dále sleduje osudy pokrokářsky smýšlející lady Anne z panství Develish, jež se po smrti svého manžela Richarda ujala vlády nad panstvím, její...SOUVISEJÍCÍ KNIHY