# Smrt všem prasatům

# Smrt všem prasatům - Tony Parsons | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tony Parsons
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
# Smrt všem prasatům.pdf


Chcete si knihu přečíst?# Smrt všem prasatům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony Parsons. Číst # Smrt všem prasatům Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před dvaceti lety se v soukromé výběrové škole Potter’s Field spřátelilo sedm bohatých, privilegovaných studentů. A teď začali za těch nejkrutějších okolností umírat. Detektiv Max Wolfe, který začal nedávno pracovat v oddělení vražd britské metropolitní policie se ujímá svého prvního případu. Brzy ho krvavá stopa zavede ze zapadlých uliček do světel velkoměsta, z nejtemnějších zákoutí internetu až do koridorů moci. Zatímco se těla hromadí, Max zjistí, že vrah se přibližuje ke všemu – a všem, které detektiv miluje. Netrvá dlouho a Max nebojuje pouze za spravedlnost, ale o vlastní život.


... informace o produktu Kniha Smrt všem prasatům - Parsons Tony, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Smrt všem prasatům - Parsons Tony ... Smrt všem prasatům | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Kniha Smrt všem prasatům Přidat komentář. jan37. 23. února. Moc příjemné čtení. Těším se na další dily ... Elektronická kniha Smrt všem prasatům na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Smrt všem prasatům od ostatních uživatelů. ... Smrt všem prasatům Britský krimi bestseller renomovaného novináře Tonyho Parsonse. Před dvaceti lety se v soukromé výběrové škole Potter's Field s ... Parsons, Tony : Smrt všem prasatům ... . ... Smrt všem prasatům Britský krimi bestseller renomovaného novináře Tonyho Parsonse. Před dvaceti lety se v soukromé výběrové škole Potter's Field spřátelilo sedm bohatých, privilegovaných studentů. A teď začali za těch nejkrutějších okolností umírat. Detektiv Max Wolfe, který začal nedávn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY