Nejzlobivější jednorožec na sportovním dni

Nejzlobivější jednorožec na sportovním dni - Pip Bird | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pip Bird
DIMENZE
4,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejzlobivější jednorožec na sportovním dni.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejzlobivější jednorožec na sportovním dni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pip Bird. Číst Nejzlobivější jednorožec na sportovním dni Online je nyní tak snadné!

POPIS


- Co říkáme o jednorožci, který se neumí chovat? - Že je nevycválaný. Mirka se nemůže dočkat, až se vrátí na Jednorožčí školu. Právě začíná druhé pololetí a Mirka si je jistá, že rozhodně bude stejně báječné jako to první. Její jednorožec Dejv však není tak elegantní a třpytivý jako ostatní jednorožci: má nadváhu, krátké nožky a hřívu pichlavou jako sláma, která mu z hlavy trčí do všech stran. Je také trochu neukázněný. A líný. A nenasytný. Ale je to JEJÍ jednorožec. Je vlastně ten nejlepší jednorožec, jakého si mohla přát. Nikdo Mirku nedokáže rozesmát tak jako Dejv. Je zkrátka svůj a nic si z toho nedělá.Na Jednorožčí škole se v tomto pololetí koná Sportovní den a na vítězný tým čeká super nablýskaná medaile a magická duhová výzva. Jenže Dejv není vůbec žádný sportovec. Podaří se Mirce přesvědčit svého NNKJ (nejvíc nejlepšího kamaráda jednorožce), aby se zapojil do víru zábavy a her? Uspěje Mirčin tým v poněkud zvláštních disciplínách a porazí tým Mirčiny sestry Regíny?


...a se nemůže dočkat, až se vrátí na Jednorožčí školu ... slama - Kauf.sk ... . ... Nejzlobivější jednorožec na sportovním dni SVOJTKA. ... Její jednorožec Dejv však není tak elegantní a třpytivý ... - Co říkáme o jednorožci, který se neumí chovat? - Že je nevycválaný. Mirka se nemůže dočkat, až se vrátí na Jednorožčí školu. Právě začíná druhé pololetí a ... Nejzlobivější jednorožec na sportovním dni Autor: Bird, Pip Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025625828 ISBN: 978-80-256-2582-8 Originál: The N ... Kniha: Nejzlobivější jednorožec - Pip Bird | Knihy.ABZ.cz ... . EAN: 9788025625828 ISBN: 978-80-256-2582-8 Originál: The Naughtiest Unicorn at Sports Day Překlad: Jansová, Markéta Ilustrace: O'Connell, David Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 13 × 19,8 cm Rok vydání: Mirka se nemůže dočkat, až se vrátí na Jedno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY