Revoluce

Revoluce - Jakub Trpiš | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Trpiš
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Revoluce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Revoluce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Trpiš. Číst Revoluce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh se odehrává v Česku v letech 2006-2026 a dokonale zachycuje podivnou dobu, v níž žijeme. Dobu polopravd, lží, manipulace i nenávisti, kde se každý snaží najít své místo. Většina se přizpůsobí, ale najdou se i takoví, kteří hřbet neohnou.Nevyhnutelný konflikt vygraduje ve strhujícím finále, jež prožijete z pohledu čtyř postav, které se od sebe nemohou více lišit, přesto mají jednu věc společnou. Touhu po změně. Co nás jako národ definuje? Dokážeme se spojit, abychom to ochránili? A co všechno nás naše znovuzrození bude stát?Román Revoluce vznikal 6 let. Napsal ho autor bestselleru Volba, který v roce 2018 vyšel celosvětově. Jen v Česku se ho v době vydání Revoluce prodalo přes 40 000 výtisků a doslova změnil život tisícům lidí.- Provokativní a kontroverzní příběh plný zvratů - Odkrývá dění za oponou současné politiky - Manipulace včetně jejího využití v praxi - Různé formy vlastenectví a vize českého národa Ke knize je i soundtrack Hudbu zkomponoval Karel Antonín, který už má za sebou řadu úspěšných projektů v Česku i Hollywoodu. Skladby nahrál Prague Symphonic Ensemble. Celková délka alba je 51 minut a odkazy na jednotlivé skladby najdete i v eknize.


... (z lat. revolvere - převracet) je lidové povstání, jehož součástí je mimoprávní akce mas, kterou se usiluje o změnu politického systému, nikoli jen vládnoucí elity ... Sametová revoluce - Wikipedie ... . Podle jiné definice je to „rychlá změna státní moci" provázená zhroucením státu. Podle Ottova slovníku je revoluce „násilný převrat, který se děje ... silami vnitřního rozkladu". The Velvet Revolution (Czech: sametová revoluce) or Gentle Revolution (Slovak: nežná revolúcia) was a non-violent transition of power in what was then Czechoslovakia, occurring from 17 November to 29 December 1989. Our Revoluce. Revoluce Provides a fully managed, digital workforce that consists of Smart Education System, Android Application development,Billing and Management System Etc. Ou ... Revoluce Technologies ... . Our Revoluce. Revoluce Provides a fully managed, digital workforce that consists of Smart Education System, Android Application development,Billing and Management System Etc. Our workforce will deliver the most valuable and predictable o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY