Duše rumu: Dějiny, historky, trendy a koktejly

Duše rumu: Dějiny, historky, trendy a koktejly - Giovanna Moldenhauerová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Giovanna Moldenhauerová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Duše rumu: Dějiny, historky, trendy a koktejly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Duše rumu: Dějiny, historky, trendy a koktejly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Giovanna Moldenhauerová,. Číst Duše rumu: Dějiny, historky, trendy a koktejly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Současný svět rumu je velmi různorodý a téměř nekonečný. Autoři v knize představují více než čtyřicet značek, vyráběných především oficiálními palírnami. Výběr byl uspořádán na základě geografických kritérií a různých výrobních postupů s exkluzivními ukázkami speciálního kvašení či mistrovské destilace. Každá značka rumu je doplněna technickými údaji a detaily o degustaci, poznámkami o historii palírny a informacemi o výběru základních surovin a o technikách výroby i zrání. V závěru knihy je uvedeno patnáct nově vytvořených koktejlů. Byly inspirovány velkými klasiky, ale aktualizovány s ohledem na terroir, tedy místní charakter jednotlivých druhů rumu, a navrženy týmem profesionálních barmanů.


... historky, trendy a koktejly. MOLDENHAUEROVÁ Giovanna, PETRONI Fabio ... ABZ slovník českých synonym - on-line hledání ... . Info: Mladá fronta, 2018 (1.) - váz., 144 str. Z ital. přel. T. Sieglová Duše rumu: Dějiny, historky, trendy a koktejly Giovanna Moldenhauerová, Fabio Petroni V závěru knihy je uvedeno patnáct nově vytvořených koktejlů. Byly inspirovány velkými klasiky, ale aktualizovány s ohledem na terroir, tedy místní charakter jednotlivých druhů rumu, a navrženy týmem profesionálních barmanů. (dějiny, historky, trendy a koktejly) Objednávajte knihu Duše ru ... Duše rumu: Dějiny, historky, trendy a koktejly - KOSMAS.cz ... . (dějiny, historky, trendy a koktejly) Objednávajte knihu Duše rumu - Dějiny, historie, trendy a koktejlyod autora Moldenhauerová Giova...SOUVISEJÍCÍ KNIHY