Jiří Příhoda 25/25

Jiří Příhoda 25/25 - Karel Císař, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Císař,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jiří Příhoda 25/25.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jiří Příhoda 25/25 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Císař,. Číst Jiří Příhoda 25/25 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl osobité reprezentativní publikace Jiří Příhoda 25|25 představuje autorovy práce z let 2000–2019, které sám pojmenovává „za sochou – před architekturou“. Svou současnou tvorbu Příhoda dělí do tří základních kategorií, na Cely, Příbytky a Místa, které zamýšlí jako místa ke kontemplaci. Zajímá ho otáčet vztahy, pojímat vizuální umění jako reálnou architekturu a design, bez nutnosti přiřadit jim jasně formulovanou funkci. Výpravná publikace, která vedle desítek fotografií realizací obsahuje i 3D vizualizace projektů, neopomíjí ani jeho architekturu výstav výtvarného umění. Nad současnou tvorbou Jiřího Příhody se v doprovodných textech knihy zamýšlejí Magdalena Juříková, Christopher Long a Edith Jeřábková. Mnohé o procesu a filozofii jeho tvorby prozradí inspirativní rozhovor, který s autorem vedla Terezie Nekvindová. Spolu s prvním dílem, věnovaným Příhodovým pracím v oblasti sochařství, videoartu a instalace, má nyní čtenář díky boxu, speciálně vytvořenému pro oba díly publikace, k dispozici kompletní souhrn autorovy dosavadní tvorby.


... díl osobité reprezentativní publikace Jiří Příhoda 25|25 představuje autorovy práce z let 2000-2019, které sám pojmenovává "za sochou - před architekturou" ... SD Neratovice ples k 25 výročí založení skupiny PLUS 28 2 ... ... . Svou současnou tvorbu Příhoda dělí do tří základních kategorií, na Cely, Příbytky a Místa, které zamýšlí jako místa ke kontemplaci. Druhý díl osobité reprezentativní publikace Jiří Příhoda 25|25 představuje autorovy práce z let 2000-2019, které sám pojmenovává „za sochou - před architekturou". Svou současnou tvorbu Příhoda dělí do tří základních kategorií, na Cely, Příbytky a Místa, které zamýšlí jako místa ke kontemplaci. Všetky informáci ... Jiří Příhoda 25/25 - Karel Císař, Magdalena Juříková ... ... . Svou současnou tvorbu Příhoda dělí do tří základních kategorií, na Cely, Příbytky a Místa, které zamýšlí jako místa ke kontemplaci. Všetky informácie o produkte Kniha Jiří Příhoda 25/25 - Karel Císař, poro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY