Knihožrouti – Kdo se zakousl do knih?

Knihožrouti – Kdo se zakousl do knih? - Klára Smolíková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Smolíková
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Knihožrouti – Kdo se zakousl do knih?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Knihožrouti – Kdo se zakousl do knih? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Smolíková. Číst Knihožrouti – Kdo se zakousl do knih? Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knihovně se děje něco podivného! Paní Růžence, která zde pracuje, se ztrácí knihy. Do pátrání se pustí Aleš se Zorkou, dva zvědaví prvňáci. Stopují knihy v regálech, poslouchají rozhovory čtenářů, pozorují, co podezřelého se v knihovně šustne. Aby záhadu rozluštili, nechají se dokonce v knihovně zamknout. Hravé vyprávění o čtení a tajemství ukrytém v temných koutech knihovny. Spolu s holčičkou Zorkou a jejím kamarádem Alešem malí čtenáři objevují co se s námi děje, když zkrotíme písmenka a začteme se do příběhu. Opravdu lze knihu zhltnout a nezakuckat se? A neudusí se ten, kdo čte se zatajeným dechem? A proč knihy netlačí, když v nich ležíme?


...tran: 96, Cena: 202 Kč, Rok vydání: 2020, Nakladatelství: TRITON, V knihovně se děje něco podivného ... Autor - Smolíková - Klára Smolíková | Knihy.ABZ.cz ... . Paní Růžence, která zde pracuje, se ztrácí knihy. Do pátrání se pustí Aleš se Zorkou, dva zvědaví prvňáci. Stopují knihy v regálech, ... Kniha Knihožrouti - kdo se zakousl do knih je v. Přečtených: 2x: Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Hledáte Knihožrouti - Kdo se zakousl do knih? od Klára Smolíková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Knihožrouti - Kdo se zakousl do knih? Autor: Smolíková, Klára Nakladatel: Tr ... Knihožrouti - Kdo se zakousl do knih? - Klára Smolíková ... ... . 33 prodejen po celé ČR Knihožrouti - Kdo se zakousl do knih? Autor: Smolíková, Klára Nakladatel: Triton EAN: 9788075537508 ISBN: 978-80-7553-750-8 Ilustrace: Buchalová, Barbora Popis: 1× kniha, vázaná, 96 str...SOUVISEJÍCÍ KNIHY