Na tý louce zelený: Sedmnáct mysliveckých povídek

Na tý louce zelený: Sedmnáct mysliveckých povídek - Aleš Dostál | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Dostál
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na tý louce zelený: Sedmnáct mysliveckých povídek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na tý louce zelený: Sedmnáct mysliveckých povídek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Dostál. Číst Na tý louce zelený: Sedmnáct mysliveckých povídek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výbor povídek z pera známého autora shrnuje necelé dvě desítky příběhů z jeho starších souborů s mysliveckou tematikou. V povídkách Velikonoční jelen, Půl kňoura, Přítel ministra, Velká výměna, Čtyři jeleni bez Smetany, Na tý louce zelený, Medvěd v pasti, Silvestr s jeleny a řady dalších tak mají čtenáři možnost se vrátit do časů, kdy autor začínal – do doby, kdy lesníci mohli být také myslivci, na polesí přijížděli lovečtí hosté z kapitalistické ciziny a každoročnímu sněžení se ještě automaticky neříkalo sněhová kalamita –, a zažít i často bouřlivý přechod do doby porevoluční. Všechny texty mají společný smysl pro humor a jemnou ironii. Aleš Dostál (*1946) se narodil v Ostravě, vystudoval Lesnickou fakultu Vysoké školy zemědělské v Brně a pracoval u Lesů České republiky. Je autorem řady knih, první mu vyšla už v 80. letech minulého století, k těm posledním patří Pytlácké povídky (2017), román s mysliveckou tematikou Trofeje a ztráty (2018) nebo autobiografická novela Všichni psi mého života (2019).


...ovídek z pera známého autora shrnuje necelé dvě desítky příběhů z jeho starších souborů s mysliveckou tematikou ... Pozitivní noviny › Milan Růžička - Zdeněk Pošíval ... ... . V povídkách Velikonoční jelen, Půl kňoura, Přítel ministra, Velká výměna, Čtyři jeleni bez Smetany, Na tý louce zelený, Medvěd v pasti, Silvestr s jeleny a řady dalších tak mají čtenáři možnost se vrátit do časů,... Na tý louce zelený: Sedmnáct mysliveckých povídek (978-80-242-6311-3) Kniha - autor Aleš Dostál, 176 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Výbor povídek z pera známého autora shrnuje necelé dvě desítky příběhů z jeho starších souborů s mysliveckou tematikou. Výbor povídek z pera známého autora shrnuje necelé dvě desítky příběhů z jeho starších souborů s mysliveckou ... Arada.cz | Na tý louce zelený ... . Výbor povídek z pera známého autora shrnuje necelé dvě desítky příběhů z jeho starších souborů s mysliveckou tematikou. V povídkách Velikonoční jelen, Půl kňoura, Přítel ministra, Velká výměna, Čtyři jele...SOUVISEJÍCÍ KNIHY