Singl

Singl - Jiří Franta | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Franta
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Singl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Singl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Franta. Číst Singl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Existenciální komiksové album nás zavádí do světa pražského třicátníka, který zrovna přišel o dlouhodobou přítelkyni. Co to znamená být singl v době, kdy všichni kolem zakládají rodiny? Je to štěstí, nebo prokletí? Co dělat? Vzpomínat na minulost, hledat sám sebe, snažit se redefinovat svou existenci? Mnoho otázek, málo odpovědí. Singl si svobodu nevybral, ale má jí. A díky ní zažívá příběhy, které by jinak nezažil. Podivuhodný výlet do Říma s kamarádem, který se nevydaří, jak měl. Krátký, zato intenzivní vztah s rasistickou fanynkou Baníku. A mnoho dalších obrazů, které se mu objevují v hlavě jako vzpomínky při očistné plavbě arktickým mořem. Singl je zkrátka jako ledovec, který čeká, až do něj narazí osudový Titanic.


...ld like to show you a description here but the site won't allow us ... Singl | The Official Guide to New York City ... . Deposit products offered by U.S. Bank National Association. Member FDIC. © 2005 - 2020 U.S. Bank : Z1 Single definition is - not married. How to use single in a sentence. When you watch TV with Sling, you get to pick the channels you pay for. Watch live TV, sports and movies as well as on-demand and Pay-Per-View content and discover new content that fits your interests. Choose from a Sling Orange or Sling Blue base service for only $ ... SingleMuslim.com - Islamic Muslim Singles, Shaadi and ... ... . Choose from a Sling Orange or Sling Blue base service for only $30 a month, or get Sling Orange + Sling Blue for only $45. You can even switch ... Define single. single synonyms, single pronunciation, single translation, English dictionary definiti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY