Tohle už vůbec není matika: Knížka aktivit, kterou úča nesmí vidět

Tohle už vůbec není matika: Knížka aktivit, kterou úča nesmí vidět - Anna Weltmanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Weltmanová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tohle už vůbec není matika: Knížka aktivit, kterou úča nesmí vidět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tohle už vůbec není matika: Knížka aktivit, kterou úča nesmí vidět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Weltmanová. Číst Tohle už vůbec není matika: Knížka aktivit, kterou úča nesmí vidět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Umění a věda k sobě mají blíže, než by se vám na první pohled mohlo zdát! S trochou představivosti můžete přeměnit geometrické tvary a čísla na krásné dekorativní vzory, vtipné obrázky nebo originální 3D modely. V této knize budete kreslit, vystřihovat i skládat úžasné výtvory inspirované matematikou. Tato knížka je určená jak pro nadšené mladé matematiky, tak pro výtvarníky! Ale hlavně – tohle už vůbec NENÍ učebnice matiky! Nebo je?


... vůbec není matika: Knížka aktivit, kterou úča nesmí vidět Anna Weltmanová Nakladatel: Computer Press 2018 Tohle už vůbec není matika Knížka aktivit, kterou úča nesmí vidět ... Knihy a časopisy Archives - Page 9 of 52 - Školáci.com ... ... . Anna Weltman Název: Tohle už vůbec není matika - Knížka aktivit, kterou úča nesmí vidět. Autor: Anna Weltmanová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pracovní sešity, kreativita; Děti nad 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; Děti do 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; Děti nad 10 let › Pracovní ... Knížka aktivit, kterou úča nesmí vidět. Projdi si postupy a vytvoř ohromné množství matematických vzorů a tvarů. Všimni si, jak se pyramidy a spirály skládají z různých ... Tohle není matika - Anna Weltman | Databáze knih ... ... Knížka aktivit, kterou úča nesmí vidět. Projdi si postupy a vytvoř ohromné množství matematických vzorů a tvarů. Všimni si, jak se pyramidy a spirály skládají z různých vzorů, nauč se ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY