Vetřelci - Hon na brouky

Vetřelci - Hon na brouky - Jonathan Maberry | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jonathan Maberry
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vetřelci - Hon na brouky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vetřelci - Hon na brouky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jonathan Maberry. Číst Vetřelci - Hon na brouky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osmnáct nových povídek světoznámých autorů nás zavede do vesmíru plného xenomorfů. Koloniální mariňáci se pouštějí na hon té nejděsivější kořisti, vetřelců, a platí, že buď zabijí, nebo budou zabiti. Krutý boj na ně čeká všude – v hlubokém vesmíru, na planetách vetřelců, v opuštěných vesmírných koloniích i v samotném hnízdě těch nejnebezpečnějších tvorů, proti kterým kdy lidstvo stálo. Povídky pro vás vybral známý editor Jonathan Maberry. Autoři: Heather Graham, Scott Sigler, Rachel Caine, David Farland, Larry Correia aj.


...etřelci - Hon na brouky Přidat komentář ... Vetřelci - Hon na brouky - Jonathan Maberry | KOSMAS.cz ... ... . čuřil. 2 12. března. Je pravda, že těch příběhů bylo až moc. ... Kategorie: Ostatní knihy Osmnáct nových povídek světoznámých autorů nás zavede do vesmíru plného xenomorfů. Koloniální mariňáci se pouštějí na hon té nejděsivější kořisti, vetřelců, a platí, že buď zabijí, nebo budou zabiti.Krutý boj na ně čeká všude - v hlubokém vesmíru, na planetách vetřelců, v opuštěných vesmírných kol... Osmnáct nových povídek světoznámý ... Vetřelci - Hon na brouky | Baronet.cz ... ... Osmnáct nových povídek světoznámých autorů nás zavede do vesmíru plného xenomorfů. Koloniální mariňáci se pouštějí na hon té nejděsivější kořisti, vetřelců, a platí, že buď zabijí, nebo budou zabiti. Krutý boj na ně čeká všude - v hlubokém vesmíru, na... Na mušku si totiž vezmeme povídkovou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY