Vrány

Vrány - Petra Dvořáková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Dvořáková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vrány.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vrány ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Dvořáková. Číst Vrány Online je nyní tak snadné!

POPIS


Komorní příběh, který končí tam, kde začíná tma, jistě patří k tomu nejlepšímu od spisovatelky úspěšných románů Dědina a Chirurg. Dvanáctiletá Bára se právě nachází na prahu dospívání. Projevuje se u ní výtvarné nadání, ale také živelná a občas nezvladatelná povaha. S nástupem puberty se konflikt mezi její spontánností a touhou matky po nekomplikovaném životě dramaticky prohlubuje. Zvlášť v kontrastu s její o něco starší, poddajnou sestrou. Čím více chce Bára svou přirozenost realizovat, tím úporněji se její okolí snaží tyto nesrozumitelné a průměru se vymykající potřeby ovládnout. Jejího talentu si všimne mladý učitel výtvarné výchovy přezdívaný Frodo, který jí nabídne citlivou oporu v boji s nároky rodiny, jež pod fasádou vnější spořádanosti ukrývá i velmi temná místa. Jenže Bára svoji válku v zákopech nerozumění stále prohrává. Jedinými spojenci se jí tak stávají vrány hnízdící před okny v parku. Vrány, které zpřítomňují přirozenou pudovost prostupující zvířecí i lidské životy. Svět, na který se Bára stále mocněji napojuje. Nabídne jí někdo opravdovou pomoc? Existuje ještě nějaké východisko?


...sem se nezamýšlela nad tím, co vrány cítí a vnímají, takže: "Vrána necítí strach ... Dvě vrány - kavárna ... . Vrána necítí radost". Přesně do takové situace se Bára dostala. kooloorka. 2 16. května. Do vrán se mi upřímně moc nechtělo. Mnoho recenzí píše o smutném, depresivním příběhu u kterého slza ukápne. Další "zvířátkový" kreslený klip z mojí produkce je tu! Opět jsou použity vlastnoručně kreslené obrázky focené digitálním fotoaparátem. Tentokrát jsou však o... A možná vám Petra Dvořáková v nové knize Vrány občas n ... Vrány - Petra Dvořáková | Knihy Dobrovský ... . Tentokrát jsou však o... A možná vám Petra Dvořáková v nové knize Vrány občas nehezky nastaví zrcadlo, možná si díky ní uvědomíte spoustu věcí. Být rodičem je obrovská zodpovědnost, a některé rodičovské chyby zanechají hluboké jizvy na dětské duši i těle, a jejich n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY