Zabijákovo mlčení

Zabijákovo mlčení - Ward Larsen | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ward Larsen
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zabijákovo mlčení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zabijákovo mlčení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ward Larsen. Číst Zabijákovo mlčení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ztracené dopravní letadlo se stává teroristickou zbraní. To je dostatečně pádný důvod, aby CIA najala bývalého agenta Mossadu Davida Slatona... V umění zmizet beze stop by David Slaton sotva našel konkurenta. Bezvýsledně po něm pátrá policie v několika zemích. Nedokáže se s ním zkontaktovat ani jeho někdejší zaměstnavatel, Mossad. Dokonce i jeho žena a syn jsou přesvědčeni, že je mrtvý. Dost ho tedy zaskočí, když se stane cílem útoku speciální zásahové jednotky. Jednoho muže zabije a sám uniká. Na opačném konci světa, v ubíjejícím vedru Amazonie, si bezvýznamný letecký přepravce koupí zničené letadlo. Následně se stroje ujmou týmy mechaniků a horečnatě se ho snaží uvést do provozuschopného stavu. Při prvním letu se letoun zřítí do oceánu. Ve stejném čase se CIA zaobírá dvěma různými případy: zabijákem, který postupuje Evropou a zanechává za sebou řadu mrtvých těl, a záhadnou ztrátou velkého letadla. Teprve když vyjde najevo, že tyto dvě záležitosti jsou pevně propojené, že onoho zabijáka mylně považovali za mrtvého a že ztracené letadlo bylo přebudováno na nástroj teroristického útoku s nedozírnými důsledky, začne centrála americké špionážní služby rázně jednat. Pokud nemá dojít k nejhoršímu, je třeba znovu začít důvěřovat jedinému muži, který je může zachránit: Davidu Slatonovi.


...vo mlčení je neutíchajúcou akčnou jazdou, ktorou sa necháte radi unášať ... Zabijákovo mlčení / David Slaton (3) --- PITAVAL ... ... . Zabavíte sa pritom, miestami sa budete obávať o osud svojich obľúbených postáv, ale hrdinovia sa nakoniec predsa len nezaprú. Larsen mohol síce venovať viac priestoru okolnostiam Davidovho objavenia nepriateľmi, ale tento drobný prehrešok v ... Kniha Zabijákovo mlčení je třetím dílem ze série David Slaton a ačkoliv tento žánr příliš nevyhledávám, nenudila jsem se. Spíš se přikláním k názoru, že je to čtení jako dělané pro muže, a ... Zabijákovo mlčení - Ward Larsen | Kniha na Alza.cz ... . Spíš se přikláním k názoru, že je to čtení jako dělané pro muže, ale autor Ward Larsen dokázal skloubit tajné agenty a špióny s rodinnou rovinou, ve které my ženy najdeme kus lidskosti ... Recenze: Zabijákovo mlčení. 24.4...SOUVISEJÍCÍ KNIHY