Mazlivý pejsek: Záchranná stanice pro zvířátka

Mazlivý pejsek: Záchranná stanice pro zvířátka - Oldřiška Ciprová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Oldřiška Ciprová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mazlivý pejsek: Záchranná stanice pro zvířátka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mazlivý pejsek: Záchranná stanice pro zvířátka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřiška Ciprová,. Číst Mazlivý pejsek: Záchranná stanice pro zvířátka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Máte rádi zvířátka a dobrodružství? Jste zvědaví, jak to vypadá na záchranné veterinární stanici?Amálka, Jáchym a Robin moc rádi pomáhají při ošetřování a záchraně zvířátek. Dozvědí se tam spoustu užitečných informací, například jak pečovat o zraněné srnečky nebo proč nepomáhat ptáčátkům zpět do hnízda. A taky proč nezavírat živá stvoření v parném létě v autě. Právě kvůli tomu se děti seznámí s mazlivým bíglíčkem Fidem. Musí se na záchranné stanici zotavit a Amálka o něj láskyplně pečuje. Jaký bude další Fidův osud?


... pejsek kniha od: Oldřiška Ciprov ... Záchranná stanice pro zvířátka 2 ... Záchranná stanice pro zvířátka Mazlivý pejsek - Oldřiška ... ... . Žánr: Literatura česk ... Hledáte knihu Záchranná stanice pro zvířátka - Mazlivý pejsek od Ciprová Oldřiška, Študlarová Zdeňka? Přečtěte si o ní více informací přímo na webu nakladatele Bambook! Mazlivý pejsek: Záchranná stanice pro zvířátka Oldřiška Ciprová, Zdeňka Študlarová Název: Mazlivý pejsek - Záchranná stanice pro zvířátka. Autor: Oldřiška Ciprová. Ilustrátor: Zdeňka Študlarová. Titul je zař ... Ciprová Oldřiška: Mazlivý pejsek - Záchranná stanice pro ... ... . Autor: Oldřiška Ciprová. Ilustrátor: Zdeňka Študlarová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pohádky, pověsti - předškoláci; ISBN: 978-80-271-2456-5. EAN: 9788027124565. Objednací kód: NA375781 Kniha Záchranná stanice pro zv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY