Paměť a dějiny č. 4/2019

Paměť a dějiny č. 4/2019 - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Paměť a dějiny č. 4/2019.pdf


Chcete si knihu přečíst?Paměť a dějiny č. 4/2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Paměť a dějiny č. 4/2019 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Předkládané číslo Paměti a dějin připomíná méně známé téma: během politických procesů 50. let skončilo za mřížemi mnoho architektů, inženýrů, památkářů a techniků, většinou špičkových a zkušených specialistů. Ve věznicích pro ně vznikly tzv. technické ústavy, kde tito novodobí „otroci s inženýrským diplomem“ projektovali sídla národních výborů, sorelové kulturní domy, pětiletková sídliště či exkluzivní letovisko na Orlíku pro komunistické pohlaváry. Série článků a rozhovorů odkrývá souvislosti tohoto fenoménu, který se komunistickému režimu podařilo před veřejností téměř dokonale utajit.


...a dějiny č. 4/2019 . Nakladatel: Ústav pro studium totalitních režim ů 2019 ... PDF Film a dějiny totalitních režimů 2012 ... . žádné recenze. Sojka hlídačka ... Paměť a dějiny č. 4/2019 kolektív autorov. Předkládané číslo Paměti a dějin připomíná méně známé téma: během politických procesů 50. let skončilo za mřížemi mnoho architektů, inženýrů, památkářů a techniků, většinou špičkových a zkušených specialistů. Paměť a dějiny č. 4/2019 kolektív autorov | Časopis Předkládané číslo ... Paměť a dějiny č. 1/2019 | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Paměť a dějiny č. 4/2019 kolektív autorov | Časopis Předkládané číslo Paměti a dějin připomíná méně známé téma: během politických procesů 50. let skončilo za mřížemi mnoho architektů, inženýrů, památkářů a techniků, většinou špičkových a zkušených specialistů.… Třetímu odboji je věnovaná většina materiálů čtvrtého čísla revue Pam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY