Powerjóga: Nová cesta

Powerjóga: Nová cesta - Václav Krejčík | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Krejčík
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Powerjóga: Nová cesta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Powerjóga: Nová cesta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Krejčík. Číst Powerjóga: Nová cesta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Powerjóga, relaxace, řízené dýchání, způsoby detoxikace organismu a vhodná strava jsou prostředky, které po začlenění do každodenního programu pomohou všem zájemcům ke zdraví a pohodě. Vydejte se na cestu sebepoznávání a odpovědnosti vůči sobě samým. V knize naleznete mimo jiné popis správného provedení jednotlivých ásan včetně konkrétních fotografií a jejich sestavení do různých cvičebních sekvencí powerjógy. Autor na základě vlastních dlouholetých zkušeností připravil vybrané techniky správného dýchání, relaxace a meditací a návod na detoxikaci v pravidelných rituálech souvisejících s ročním obdobím s doporučenou stravou a recepty. Dále vás bude s obrovským osobním procítěním detailně provázet dvanáctitýdenním domácím kurzem, ve kterém získáte správné pohybové, stravovací, relaxační a očistné návody, jak prožít svůj život zdravěji!


... informace o produktu Kniha Powerjóga - Nová cesta - Václav Krejčík, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Powerjóga - Nová cesta - Václav Krejčík ... Lucky jóga - Co je to Jóga ... . Powerjóga - nová cesta je má cesta za spokojeností a péčí o své tělo, hlavu a duši. Je to nová cesta k tomu, jak jsem vnímal powerjógu a sebe sama před deseti lety. Je to zkušenost a věk, které ovlivnily mé názory a pohled na jógu všeobecně. Pozice moc nezměníte, ale přístup ano, a tak budu rád, pokud se mi podaří ... Powerjóga „nová cesta"/ Václav Krejčík Nová kniha Václava Krejčíka Powerjóga „nov ... Kniha Powerjóga - nová cesta | Jóga Market ... . Pozice moc nezměníte, ale přístup ano, a tak budu rád, pokud se mi podaří ... Powerjóga „nová cesta"/ Václav Krejčík Nová kniha Václava Krejčíka Powerjóga „nová cesta" vám pomůže zlepšit fyzickou i psychickou kondici pomocí powerjógy, zdravé stravy, správného dýchání a relaxace. Nastartuje, nebo restartuje váš život k vnitřní spokojenosti. „Knížka je mo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY