Jak vychovat Trumpa

Jak vychovat Trumpa - Ivana Trumpová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Trumpová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak vychovat Trumpa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak vychovat Trumpa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Trumpová. Číst Jak vychovat Trumpa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po zvolení Donalda Trumpa prezidentem se v centru pozornosti ocitla i celá jeho rodina včetně dětí, na které asi mohou být rodiče právem pyšní, jak se vyjádřila i Hillary Clintonová, když měla před volbami ohodnotit, co na soupeři oceňuje. Jejich matka Ivana, světoznámá Češka, první Trumpova žena, proto sepsala vzpomínky, v nichž se vrací jednak ke svému dětství ve Zlíně, studiu, emigraci, létům manželství s Donaldem Trumpem i pozdějším vztahům, ale především popisuje, jak důsledná a náročná byla jako matka na své děti, aby je negativně nepoznamenalo bohatství, ale naopak aby v nich podpořila vlastnosti, které je dovedou k úspěchu. Kniha obsahuje mnoho zajímavých historek ze zákulisí života Trumpova klanu a je doprovázena barevnými fotografiemi.


...ovat Trumpa. Ivana Trumpová. Po zvolení Donalda Trumpa prezidentem se v centru pozornosti ocitla i celá jeho rodina včetně dětí, na které asi mohou být rodiče právem pyšní, jak se vyjádřila i Hillary Clintonová, když měla před volbami ohodnotit, co ... Jak vychovat Trumpa - Ivana Trumpová | Kniha na Alza.cz ... ... Kniha Jak vychovat Trumpa Přidat komentář. Ivetaa. 1 19.12.2018. Nemám ráda D. Trumpa, proto jsem byla zvědavá na tuto knihu od bývalé manželky. ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Jak vychovat Trumpa. Jak vychovat Trumpa Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788020448316 ... E-kniha: Jak vychovat Trumpa - Ivana Trumpová | Knihy.ABZ.cz ... . ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Jak vychovat Trumpa. Jak vychovat Trumpa Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788020448316. Ivana Trumpová. Manufacturer: Mladá fronta. Varianta: Kniha 295 Kč. Další varianta: E...SOUVISEJÍCÍ KNIHY