Něco jako láska

Něco jako láska - Tracy Brogan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tracy Brogan
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Něco jako láska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Něco jako láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tracy Brogan. Číst Něco jako láska Online je nyní tak snadné!

POPIS


I odpočinek na pláži se může změnit v romantické dobrodružství.Sadie Turnerová si naplánuje dovolenou u příbuzných v domě u jezera, aby se zotavila z rozvodu. Chce si užívat svých dětí a oddechnout si od mužů, ale její tetička Dody má jiné představy. V sousedství se objeví sympatický mladík a teta si vezme do hlavy, že by se neteř mohla trochu pobavit. Sadie se statečně brání, jenomže lékař Des je neodolatelný, a navíc si zanedlouho rozumí s oběma dětmi. Že by dokonalí princové přece jen existovali?


...co jako láska vypráví příběh Olivera (ASHTON KUTCHER) a Emily (AMANDA PEET) - dvou zcela odlišných lidí, kteří se před sedmi lety potkali na palubě letadla z Los Angeles do New Yorku a už tehdy si uvědomili, že se k sobě snad ani nemohou hodit méně ... Něco jako láska (2005) - Online, recenze, novinky | FILMTORO ... . Online Něco jako láska. Film Něco jako láska vypráví příběh Olivera (Ashton Kutcher) a Emily (Amanda Peet) - dvou zcela odlišných lidí, kteří se před sedmi lety potkali na palubě letadla z Los Angeles do New Yorku a už tehdy si uvědomili, že se k sobě snad ani nemohou hodit méně. Kniha Něco jako láska Přidat komentář. FairyD. 29. dubna. Taká typická oddychová kniha pri ktorej netreba veľa rozmýšľať. ... Něco jako láska ViViAnFest. Loading... ... Bell Harbor: Něco jako láska - Tracy Brogan | Databáze knih ... . Kniha Něco jako láska Přidat komentář. FairyD. 29. dubna. Taká typická oddychová kniha pri ktorej netreba veľa rozmýšľať. ... Něco jako láska ViViAnFest. Loading... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY