Nejen na pumpy jsou Sigmundi: Výbor vzpomínek na významné podnikatele

Nejen na pumpy jsou Sigmundi: Výbor vzpomínek na významné podnikatele - Pavel Lerch | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Lerch
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejen na pumpy jsou Sigmundi: Výbor vzpomínek na významné podnikatele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejen na pumpy jsou Sigmundi: Výbor vzpomínek na významné podnikatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Lerch. Číst Nejen na pumpy jsou Sigmundi: Výbor vzpomínek na významné podnikatele Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzpomínkové texty, dopisy a dokumenty o významné podnikatelské rodině, jež z malé dílny v malé hanácké obci Lutín vybudovala světoznámou továrnu na čerpací techniku. Její anglická pobočka se pod vedením Miroslava Sigmunda proslavila za druhé světové války, když pomáhala statisíci ručních pump chránit britská města před požáry při bombardování, vyráběla však také protiplynové filtry do bunkrů, kulomety nebo střelivo. Miroslavův bratr Jan, který zůstal v okupované vlasti,se stal obětí heydrichiády.


... pumpy jsou Sigmundi Autor: Lerch, Pavel Nakladatel: Burian a Tichák EAN: 9788087274521 ISBN: 978-80-87274-52-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 136 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Nejen na pumpy jsou Sigmundi - ipac.svkkl.cz ... . vydání) Kniha: Nejen na pumpy jsou Sigmundi -- Výbor vzpomínek na významné podnikatele - Pavel Lerch. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Podtitul: Výbor vzpomínek na významné podnikatele. Vzpomínkové texty, dopisy a dokumenty ... Nejen na pumpy jsou Sigmundi: Výbor vzpomínek na významné podnikatele (978-80-87274-52-1) Kniha - ... Podnikatelé - Česko | Knihy.ABZ.cz ... . ... Podtitul: Výbor vzpomínek na významné podnikatele. Vzpomínkové texty, dopisy a dokumenty ... Nejen na pumpy jsou Sigmundi: Výbor vzpomínek na významné podnikatele (978-80-87274-52-1) Kniha - autor Pavel Lerch, 136 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Vzpomínkové texty, dopisy a dokumenty o významné podnikatelské rodině, jež z mal...SOUVISEJÍCÍ KNIHY