Objevuj s úsměvem: Dinosauři

Objevuj s úsměvem: Dinosauři - Emilia Dziubaková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Emilia Dziubaková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevuj s úsměvem: Dinosauři.pdf


Chcete si knihu přečíst?Objevuj s úsměvem: Dinosauři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emilia Dziubaková. Číst Objevuj s úsměvem: Dinosauři Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nerozlučná dvojice kamarádů Vousáč a švábice se vydávají na cestu časem. Je to povedená dvojice – představte si pračlověka a švábí dámu, kteří zabloudí do země dinosaurů. Chudáčci, jsou z těch velkých obrů celí paf, postupně se ale dozvídají spoustu zajímavých, úžasných poznatků o podivuhodných bytostech, kteří – musí uznat – jsou docela sympaťáci. Zábavné a naučné leporelo je určeno dětem od 2 do šesti let.


... Objevuj s úsměvem: DINOSAUŘI. Originální název: Opowiem ci mamo ... Objevuj s úsměvem: DINOSAUŘI Emilia Dziubaková ... ... . CO ROBIA DINOZAURY. Autor: Emilia Dziubaková. Překladatel: Anna Halfarová. Ilustrátor: Emilia Dziubaková. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné; Děti do 10 let › Naučná literatura - předškoláci; Děti ... Objevuj s úsměvem: DINOSAUŘI. ... Spolu s Fousáčem se děti dozví, jak stará je naše planeta, co jsou vlastně dinosauři zač a jaká zvířata žila na Zemi zároveň s nimi. Vzdělání, humor i interaktivní úkoly - to vše ve výborném le ... Objevuj s úsměvem: DINOSAUŘI Euromedia Group, a.s. ... . Vzdělání, humor i interaktivní úkoly - to vše ve výborném leporelu pro nejmladší fanoušky dinosaurů! Ideální pro věk 3-6 let. Kniha: Objevuj s úsměvem: Dinosauři (Emilia Dziubak). Na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY