Soužití k zabití

Soužití k zabití - Ivanka Devátá | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivanka Devátá
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Soužití k zabití.pdf


Chcete si knihu přečíst?Soužití k zabití ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivanka Devátá. Číst Soužití k zabití Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dva přátelé ze studentských let, Vojta a Tereza, se znovu setkávají, tentokrát na stránkách dopisů. On – manželský poradce, ona – redaktorka plzeňských novin. On – muž, přítel a odborník přes partnerské vztahy, ona – inteligentní žena, která nepostrádá dobře odměřenou dávku upřímnosti, humoru a potřebného nadhledu. Po patnácti letech spolu znovu navázali kontakt prostřednictvím korespondence. Tímto možná neobvyklým, ale o to zajímavějším způsobem si sdělují své osudy, vtipně je komentují a navzájem si pomáhají řešit životní a vztahové problémy.


...tí k zabití - Devátá, Ivanka ; - Dva přátelé ze studentských let, Vojta a Tereza, se znovu setkávají, tentokrát na stránkách dopisů ... Soužití k zabití - Ivanka Devátá | Prodej knih ... . On - manželský poradce, ona - redaktorka plzeňských novin. On - muž, přítel ... Knížku jsem vzala do ruky, kvůli autorovi. Jeho knížky jsem již četla a myslím, že pan dr. Plzák je opravdu skvělý psycholog. Knížka byla pojata, jako dopisování dvou lidí, /již dospělé ženy a muže/, kteří spolu kdysi chodili, ale nyní už mají své rodiny a své starosti. Soužití k zabití Autor: Devátá, Ivanka a Plzák, Miroslav Nakladatel: Motto EAN: 9788072464968 ISBN: 978-80-7246-496-8 Popis: 1× kniha, ... Soužití k zabití | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Soužití k zabití Autor: Devátá, Ivanka a Plzák, Miroslav Nakladatel: Motto EAN: 9788072464968 ISBN: 978-80-7246-496-8 Popis: 1× kniha,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY