Za zvířátky na farmu

Za zvířátky na farmu - Marcela Kotová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marcela Kotová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Za zvířátky na farmu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za zvířátky na farmu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Kotová,. Číst Za zvířátky na farmu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Které dítě by nemělo rádo zvířátka! Vypravte se s malými zvířátkomily na farmu Kozodoj a poznejte spolu s farmáři místní zvířecí obyvatele – od malých kuřátek přes husy, prasátka a lamy až po velké koně a kravičky.Veselá pohádková kniha plná milých ilustrací provede děti domovem zvířátek a ukáže jim, jak život na farmě vypadá. Každá kapitola je navíc doplněna o otázky procvičující porozumění textu, básničky, písničky nebo hry. Tak hurá za první pohádkou!


...řátky na farmu je krásně zpracovaná dětská knížka, je poučná a zábavná ... Za zviratky na farmu levně | Blesk zboží ... . Děti si ji díky spoustě zvířecím obyvatelům farmy určitě oblíbí a budou z ní chtít neustále číst. Na konci každé kapitoly najdeme také tematické otázky pro děti, jestli pozorně poslouchaly či četly. Kniha Za zvířátky na farmu je naprosto netradiční a krásná kniha o životě na farmě. Doporučila bych jí všem milovníkům zvířat, začínajícím čtenářům, p ... Co nenajdete v zahraničí, najdete u nás! - Farma Blaník ... . Doporučila bych jí všem milovníkům zvířat, začínajícím čtenářům, předškolákům a učitelkám mateřských škol. Najdou v ní totiž mnoho zajímavostí a informací, které se budou hodit. Moc mě zaujalo propojení krátkého ... Za zvířátky na farmu je krásně zpracovaná dětská knížka, je poučná a zábavná. Děti si ji díky spoustě zvířecím obyvatelům farmy určitě oblíbí a budou z ní chtít neustále číst. Na konci každé kapitoly najdeme ta...SOUVISEJÍCÍ KNIHY