Ztracený řád

Ztracený řád - Steve Berry | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Steve Berry
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracený řád.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztracený řád ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Berry. Číst Ztracený řád Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obrovské jmění shromážděné tajným Řádem by stačilo k financování plánu na zásadní změnu společenského uspořádání Spojených států. Zbývá ho jen najít... Rytíři Zlatého kruhu byli největší a nejnebezpečnější tajnou organizací v americké historii. Nashromáždili nezměrné jmění, které bezpečně poschovávali v podzemních úkrytech po celých Spojených státech. Tyto skrýše se už od dob americké občanské války pokoušejí najít hledači pokladů, ale všichni bezúspěšně. Až teď, o sto šedesát let později, se objevily dvě frakce Řádu, které usilují o získání skrytého zlata a stříbra. Jedna skupina hodlá poklad zneužít k získání moci, druhá jej chce zachovat netknutý. Do tohoto lítého sporu je proti vlastní vůli vtažen bývalý agent Cotton Malone, který má k Řádu mnohem blíž, než by kdo čekal. V centru veškerého dění je totiž Smithsonův institut, odkud vedou nitky nejen k rytířům a pokladu, ale i k Malonovi samotnému. Jeho dávný předek Angus Adams totiž býval špionem Konfederace a jak se zdá, životní příběh dávno zesnulého muže představuje jediný klíč k nalezení ztraceného bohatství Řádu. A protože je v sázce velmi mnoho, brzy začne všem aktérům jít o život.


...ý řád sa nepochybne stane jedným z najobľúbenejších dielov série, a to aj pre autorovu perličku ohľadom prezývky "Cotton" ... Ztracený řád - KnihyLevneOnline.cz ... . Fanúšikovia si teda prídu na svoje v mnohých smeroch. Ďalší diel by sa mal pozrieť na začiatky Maloneovej kariéry, čo bude tiež isto predstavovať nevšedný zážitok. ... Ztracený řád. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat kni ... Cotton Malone: Ztracený řád - Steve Berry | Databáze knih ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Ztracený Řád - Steve Berry. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY