Antické Řecko

Antické Řecko - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Antické Řecko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Antické Řecko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Antické Řecko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vliv antického Řecka na svět kolem nás a na celou západní civilizaci nelze podceňovat. Řekové vymysleli, rozvinuli a uvedli do praxe vše od politiky přes architekturu či umění až po filozofii, vědu a matematiku. V této knize se seznámíte s mnoha jejich myšlenkami, představami a objevy, ale i s řadou největších osobností, které kdy žily. Budeme vyprávět bájné příběhy o bozích a lidech, podíváme se blíže na řecké válečnictví a dozvíme se více o válkách a rozhodujících bitvách, které utvářely dějiny antického Řecka. Zveme vás na cestu do hlubin věků! Velikost PDF je 49 MB.


...ké Řecko, případně Antické Řecko, je označení pro období řeckých dějin ve starověku ... Pin by love of your life on mythology | Řečtí bohové ... ... .V širším pojetí zahrnuje dobu od příchodu řeckých kmenů do egejské oblasti v 2. tisíciletí př. n. l. až po dobu nadvlády římské říše a formování říše byzantské (4.-6. století n. l.). V užším smyslu pak období samostatné antické řecké společnosti a ... Řecko 1/5: Mínojská Kréta a antické Řecko | Videovýpisky z dějepisu Edisco - Videovýpisky. Loading... Unsubscribe from Edisco - Videovýpisky? Cancel Unsubscribe. ... Persie před řecko ... Starověké řecké divadlo - Wikipedie ... . Loading... Unsubscribe from Edisco - Videovýpisky? Cancel Unsubscribe. ... Persie před řecko - perskými válkami. Základem perské říše byla médská říše, v níž se vlády zmocnili Peršané (Kýros II.Veliký).Ten připojil Lýdii a dobyl říši novobabylónskou, čím...SOUVISEJÍCÍ KNIHY