Jak hrát na housle čistě

Jak hrát na housle čistě - Břetislav Novotný | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Břetislav Novotný
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak hrát na housle čistě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak hrát na housle čistě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Břetislav Novotný. Číst Jak hrát na housle čistě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha nechce v žádném případě vzbudit v čtenáři dojem, že teprve po jejím přečtení pro něj bude možné hrát na smyčcových nástrojích intonačně čistě. Jejím hlavním cílem je objasnit, jak vynikající instrumentalisté vlastně intonují a v čem spočívá tajemství jejich intonačně čisté hry, a současně také upozornit na některé mylné názory nebo vžité předsudky, které cestu k čisté intonaci zbytečně komplikují. Takto získané informace pak mohou významně usnadnit a urychlit řešení mnoha intonačních problémů všem hráčům na smyčcové nástroje – bez ohledu na výši jejich intonační nebo technické úrovně. I když je těžištěm publikace problematika houslové intonace, obsahuje kromě notových příkladů z houslové literatury též notové příklady z literatury violové, violoncellové, vokální, komorní i orchestrální.


...t na housle čistě Autor: Novotný, Břetislav Nakladatel: Akademie múzických umění EAN: 9788073315238 ISBN: 978-80-7331-523-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 468 stran, česky Rozměry: 20 × 25,5 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Jak hrát na housle čistě - Novotný Břetislav ... ... . vydání) Jak hrát na housle čistě - Břetislav Novotný . Kniha nechce v žádném případě vzbudit v čtenáři dojem, že teprve po jejím přečtení pro něj bude možné hrát na smyčcových nástrojích intonačně čistě. Jejím hlavním cílem je objasnit, jak vynikající instrumentalisté vlastně intonují a v čem spočívá ... Hra na housle Pavel Pavel. Loading... Unsubscribe from Pavel Pavel? ... Jak hrát na kytaru - akordy - Lekce ky ... Natálka - učíme se na housle - YouTube ... . Jejím hlavním cílem je objasnit, jak vynikající instrumentalisté vlastně intonují a v čem spočívá ... Hra na housle Pavel Pavel. Loading... Unsubscribe from Pavel Pavel? ... Jak hrát na kytaru - akordy - Lekce kytary by Tom Holy - Duration: 9:21. MrTomHoly 304,925 views. Jak hrát na housle čistě. ... Kniha nec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY