Zákoník práce v praxi: Komplexní průvodce s řešením problémů

Zákoník práce v praxi: Komplexní průvodce s řešením problémů - Jakub Tomšej | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Tomšej
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zákoník práce v praxi: Komplexní průvodce s řešením problémů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zákoník práce v praxi: Komplexní průvodce s řešením problémů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Tomšej. Číst Zákoník práce v praxi: Komplexní průvodce s řešením problémů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace čtenářsky atraktivním způsobem shrnuje základy právní úpravy pracovně-právních vztahů s důrazem na vznik, změny a zánik pracovního poměru a související otázky. Čtivým, srozumitelným způsobem shrnuje základní informace o aktuální legislativě, včetně odkazů na nejnovější změny i soudní rozhodnutí, poskytuje odpovědi na často kladené otázky a přibližuje celé téma pomocí praktických příkladů. Hlavní výhodou publikace je její čtivost a přehlednost pro čtenáře, který není právníkem. Výklad jde nad rámec opakování zákonné úpravy a poskytuje čtenáři jasné řešení konkrétních praktických problémů. Samozřejmostí jsou i vzory nejčastějších pracovněprávních dokumentů.


...k práce v praxi Publikace čtenářsky atraktivním způsobem shrnuje právní úpravu pracovně-právních vztahů, informuje o aktuálních změnách, obsahuje mnoho praktických příkladů a ... Zákoník práce 2010 v praxi - komplexní průvodce s řešením ... ... ... Autor čtenářsky atraktivním způsobem shrnuje základy právní úpravy pracovně-právních vztahů s důrazem na vznik, změny a zánik pracovního poměru a související otázky. Zákoník práce v praxi komplexní průvodce s řešením problémů, 2. vydání Edice Právo pro praxi JUDr. Jakub Tomšej, Ph.D. Zákoník práce v praxi komplexní průvodce s řešením problémů Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 tel.: 234 2 ... Zákoník práce v praxi -- komplexní průvodce s řešením ... ... . vydání Edice Právo pro praxi JUDr. Jakub Tomšej, Ph.D. Zákoník práce v praxi komplexní průvodce s řešením problémů Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 tel.: 234 264 401, fax: 234 264 400 www.grada.cz jako svou 7002. publikaci Realizace obálk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY