Dopravní prostředky - Kniha s puzzle

Dopravní prostředky - Kniha s puzzle - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dopravní prostředky - Kniha s puzzle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dopravní prostředky - Kniha s puzzle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Dopravní prostředky - Kniha s puzzle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skládej, hraj si, uč se! Tato knížka obsahující pět skládanek puzzle je tematicky zaměřená na vše, co jezdí, létá a pluje. Je vhodná pro děti od dvou let. Obsahuje roztomilé ilustrace vozidel, které může váš malý objevitel skládat a rozkládat znovu a znovu, přičemž skládačky jsou velmi snadné díky barevnému vzoru a speciálně vyříznutým dílkům, které jsou tak akorát velké a ideálně tvarované pro dětské ruce. Puzzle tvoří 4-6 extra pevných dílků, jež vydrží i ohýbání. Pořiďte pro vaše nejmenší toto leporelo, díky kterému si procvičí jemnou motoriku a budou rozvíjet schopnost skládat věci dohromady.


... prostředky - Kniha s puzzle. Četl(a) jsem ... Kniha s puzzle - Dopravní prostředky | Dumknihy.cz - knihy ... ... . Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( leporelo ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 5.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Dopravní prostředky - Kniha s puzzle Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025627129 ISBN: 978-80-256-2711-2 Originál: Puzzlebuch Fahrzeuge Překlad: Vyskočil, Josef Ilustrace: Brüggermann, Vera Popis: 1× kniha, lepená, 12 stran, česky Rozměry: 20 × 20 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Dopravní prostředky - Kniha s p ... Dopravní prostředky - Kniha s puzzle Svojtka & Co. s. r. o. ... . vydání) Dopravní prostředky - Kniha s puzzle - neuveden . Skládej, hraj si, uč se! Tato knížka obsahující pět skládanek puzzle je tematicky zaměřená na vše, co jezdí, létá a pluje. Je vhodná pro děti od dvou let. Obsahuje roztomilé ilustrace vozidel, které může váš malý objevitel skl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY