Genetika v klinické praxi V.

Genetika v klinické praxi V. - Radim Brdička, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radim Brdička,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Genetika v klinické praxi V..pdf


Chcete si knihu přečíst?Genetika v klinické praxi V. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Brdička,. Číst Genetika v klinické praxi V. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Současná medicína se snaží kromě své terapeutické role rovněž nemocem předcházet a intenzivně hledá jejich příčiny. Prevence se na prvním místě opírá o diagnostiku. Takovou, která často dokáže již v době, než choroba propukne, na nebezpečí upozornit. Cílem již pátého svazku ucelené řady publikací je opět nabídnout čtenáři současný pohled na možnosti, které nabízí současná diagnostika v různých oblastech naší genetické výbavy tak, aby se medicína mohla snažit odvrátit důsledky toho, že náš genom není dokonalý a pravděpodobně obsahuje vedle „vhodných“ informací i takové, které mohou neblaze ovlivnit zdraví člověka.


...enetika v klinické praxi IV. - Radim Brdička; William Didden; Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Genetika v klinické praxi II - Radim Brdlička, William ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. Knihkupectví ... Všechny informace o produktu Kniha Genetika v klinické praxi II. - Radim Brdička, William Didden, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Genetika v klinické praxi II. - Radim Brdička, William Didden. 324 Kč Genetika v klinické praxi V. - Brdička Radim, Didden William. Současná medicína se ... Kniha: Genetika v klinické praxi V. | Knihy.ABZ.cz ... . - Radim Brdička, William Didden. 324 Kč Genetika v klinické praxi V. - Brdička Radim, Didden William. Současná medicína se snaží kromě své terapeutické role rovněž nemocem předcházet a intenzivně hledá jejich příčiny. Prevence se na prvním...SOUVISEJÍCÍ KNIHY