Hmyzí hotel

Hmyzí hotel - Clover Robin, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Clover Robin,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Hmyzí hotel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hmyzí hotel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clover Robin,. Číst Hmyzí hotel Online je nyní tak snadné!

POPIS


V čem se liší včela samotářka od čmeláka? Co je to opylení? Jaká vývojová stádia má motýl? Jak se pohybuje hlemýžď? Na tyto a další otázky naleznete odpověď v této krásně ilustrované knížce s odklápěcími okénky. Současný fenomén hmyzích domečků ukazuje, jak krásný a neskutečně zajímavý je svět hmyzí říše. Pavouci, motýli, roháči… pojď se o jejich životě více dozvědět a schválně, jak dlouho dokážeš odolávat, než si nějaký ten hmyzí hotel sám postavíš.


...otel - Broučkovník je vyroben z našeho valašského smrku ... Hmyzí hotel 1 / Zboží prodejce Přírodní zahrada | Fler.cz ... . Na ošetření dřeva jsem použil staletím prověřenou metodu opálením plamenem a následně je povrch zakonzervován rozpuštěným včelím voskem. Zadní stranu hmyzího hotelu kryje pletivo. To proto, aby nám vložená kůra, šišky aj. úkryty nevypadly ven. Hmyzí hotel se pro ně stane důležitým náhradním biotopem, aby si zajistily pokračování svého rodu. Nejčastějšími obyvateli hmyzího hotelu tak bývají n ... Hmyzí hotel - jak na to - YouTube ... . Nejčastějšími obyvateli hmyzího hotelu tak bývají například včely samotářky, čmeláci, některé vosy, motýli, pestřenky, zlatoočky, škvoři či slunéčka sedmitečná. Hotel doporučujeme umístit alespoň metr nad zem na suché místo (pokud v hotelu nechceme exkluzivně hmyzí klientelu, můžeme...SOUVISEJÍCÍ KNIHY