Příběhy z válečných a poválečných Sudet: Mimoňští rodáci vzpomínají

Příběhy z válečných a poválečných Sudet: Mimoňští rodáci vzpomínají - Roland Andert, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Roland Andert,
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy z válečných a poválečných Sudet: Mimoňští rodáci vzpomínají.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy z válečných a poválečných Sudet: Mimoňští rodáci vzpomínají ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roland Andert,. Číst Příběhy z válečných a poválečných Sudet: Mimoňští rodáci vzpomínají Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odsun, vyhnání, transfer či vystěhování nebo vyhoštění zůstávají i dnes označením pro nedobrovolný odchod statisíců německých obyvatel českého a moravského pohraničí po skončení druhé světové války. Z jejich pohledu šlo a ani nemohlo jít o nic jiného, než o nespravedlivé vyhnání. Jen nemnozí si připouštěli alespoň část viny za těžký osud, který je potkal. Vzpomínky shromážděné v této knize přinášejí pohledy těch, kteří byli přinuceni své domovy opustit. Znovu se tak potvrzuje, že hlavní viníci a mocní se vždy stačí včas uchýlit do bezpečí a odveta za jejich činy proto dopadne na ty, kteří se jimi nechali vést či svést.


...íběhy z válečných a poválečných Sudet Mimoňští rodáci vzpomínají ... Šumavští rodáci vzpomínají (kolektiv autorů) ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Mimoňští rodáci vzpomínají. HONS Osvald. Info: Víkend, 2018 (1.) - váz., 192 str. ... 978-80-7433-215-9. Hodnocení: 0 hodnocení Příběhy z válečných a poválečných Sudet 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ... Příběhy z válečných a poválečných Sudet - Mimoňští rodáci ... ... . Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu Příběhy z válečných a poválečných Sudet. Všechny informace o produktu Kniha Příběhy z válečných a poválečných Sudet - Mimoňští rodáci vzpomínají - Osvald Hons, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příběhy z vále...SOUVISEJÍCÍ KNIHY