Co nám pomůže, když… - Praktický domácí lékař od A do Z

Co nám pomůže, když… - Praktický domácí lékař od A do Z - Jarmila Mandžuková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jarmila Mandžuková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co nám pomůže, když… - Praktický domácí lékař od A do Z.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co nám pomůže, když… - Praktický domácí lékař od A do Z ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jarmila Mandžuková. Číst Co nám pomůže, když… - Praktický domácí lékař od A do Z Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je praktickou příručkou plnou jednoduchých rad na drobná trápení i nepolevující zdravotní problémy. Navazuje na úspěšné tituly Co jíst, když…, Co pít, když…, Co nejíst, když… a Co nám chybí, když…, které vyšly v desetitisícových nákladech v Čechách i na Slovensku. Vychází z toho, že nejdůležitější léčebné prostředky najdete v kuchyni či v přírodě kolem nás a oživuje moudré rady našich babiček. Díky informacím uvedeným v této knize si můžete vylepšit zdravotní stav, podpořit vitalitu a také předejít mnoha zdravotním problémům.


... Co nám pomůže, když… - Praktický domácí lékař od A do Z ... Nezařazeno | Soutěž ... . Autor: Jarmila Mandžuková. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-86231-66-2. EAN: 9788086231662. Objednací kód: NA374315 Podtitul: Praktický domácí lékař od A do Z Kniha je praktickou příručkou plnou jednoduchých rad na drobná trápení i nepolevující zdravotní problémy. Navazuje na úspěšné tituly Co jíst, když…, Co pít, když ... Co nám pomůže, když… - Praktický domácí lékař od A do Z ... ... . Navazuje na úspěšné tituly Co jíst, když…, Co pít, když…, Co nejíst, ... Co nám pomůže, když… - Praktický domácí lékař od A do Z Autor: Mandžuková, Jarmila Nakladatel: Start EAN: 9788086231662 ISBN: 978-80-86231-66-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 15 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Praktický domácí lékař od A do Z. b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY