Do nikam

Do nikam - Jana Štroblová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Štroblová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Do nikam.pdf


Chcete si knihu přečíst?Do nikam ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Štroblová. Číst Do nikam Online je nyní tak snadné!

POPIS


Básnická sbírka. Oč v této poémě běží? Unavený a zmatený starý Bůh, který nás vyhnal z ráje, už vyhnal z ráje i sám sebe. Celé lidstvo je mezitím na útěku. Vypravěčka se navzdory touze zůstat na milovaném místě, kam z útěku už nebude návratu, nechává vtáhnout do samého středu exodu, aniž tuší, před čím nebo za čím se utíká. Jde o hlad? Žízeň? O vypátrání ztraceného Boha, podobně jako v různých věroukách ukrývajícího se tu v převlecích? „Strach jako stín až sem se za mnou táh / tajím dech puls jde tence přetence / jsme obutí jen ve svých šlápotách / každý z nás už má status běžence“ – to je jedno ze zachovaných svědectví o davu, který postupuje čím dál pustšími krajinami s domy i chrámy roztrhanými na kusy. Lhostejně šlape v útržcích cizích i vlastních příběhů. Jen chvílemi se jeho cesta prosvětluje vzpomínkami na už neexistující místa na zemi. Věřme, že v závěru autorka jako přímý účastník děje naznačí ze smrtonosného pochodu únikovou, snad přece jen ještě možnou cestu ven. Knížku doplňuje 14 vesměs barevných ilustrací Vojtěcha Kemennyho.


...deos Play all Mix - LIL PAWLIE - DO NIKAM (prod ... NikaM photos, images, assets | Adobe Stock ... . PINGI BEATS) YouTube; LIL PAWLIE - FUCKSTORY - Duration: 2:09. Steve Sniff 56,978 views. 2:09. Hasan - Letim Nahoru [prod. Konex ... Provided to YouTube by Supraphon Soukromá cesta do Nikam · Luboš Pospíšil ... A nestřílejte na milence + bonusy ℗ 1986 SUPRAPHON a.s. Released on: 2010-09-24 Auto-generated by YouTube. Ujjwal Nikam is an Indian special public prosecutor who has worked on prominent murder and terrorism cases. He helped prosecute suspects in the 1993 Bomb ... Basic Course Contents - YogaNikam ... . He helped prosecute suspects in the 1993 Bombay bombings, the Gulshan Kumar murder case, the Pramod Mahajan murder case, and the 2008 Mumbai attacks.He was also the special public prosecutor in the 2013 Mumbai gang rape case, 2016 Kopardi rape and murder case. Greetings from YogaNikam. Due to the uncertainty about the spread of Novel Coronaviru...SOUVISEJÍCÍ KNIHY