Líbánky

Líbánky - Tina Seskis | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tina Seskis
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Líbánky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Líbánky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tina Seskis. Číst Líbánky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jemma plánovala své líbánky odjakživa. Čtrnáctidenní rozmazlování v pětihvězdičkovém resortu na Maledivách, luxusní vily, osobní sluhové a naprosté soukromí. Měl to být ráj. Ale vše se obrátilo v naprostou noční můru. Muž, kterého si Jemma před týdnem vzala, totiž právě z ostrova beze stopy zmizel. Teď se její dokonalý nový život ztrácí před očima stejně rychle. Jak se tohle může dít po všem, čím si spolu prošli? Je na ostrově někdo, komu Jemma může věřit? A především – kam zmizel její manžel?


...d by Jan Hrebejk. With Anna Geislerová, Stanislav Majer, Jirí Cerný, Kristýna Nováková ... Líbánky (2013) | Kinobox.cz ... . It should have been the best day of her life, but then a strange guest with a stranger claim entered the marriage merriment. About the shadows which catch up with each of us. Líbánky se odehrávají v čase dvou dnů svatební oslavy. Nevěsta a ženich - Tereza (Anna Geislerová) a Radim (Stanislav Majer) tvoří půvabný pár, navzdory tomu, že oba již prošli manželskou zkušeností a odnesli si z ní své šrámy. Tereza zklamané srdce… Svatba se však přesto uskuteční a novomanželé odletí na l ... Honeymoon (2013 film) - Wikipedia ... . Tereza zklamané srdce… Svatba se však přesto uskuteční a novomanželé odletí na líbánky do Itálie. Místo romantických chvil v Benátkách je však stíhá jeden malér za druhým a místo milování se neustále hádají. Když se v hotelu "náhodou" objeví Sářin bývalý nápadník, spory se vyhrotí a zdá se, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY