Podrobný obrazový průvodce uměním kaligrafie

Podrobný obrazový průvodce uměním kaligrafie - Abbey Sy | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Abbey Sy
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Podrobný obrazový průvodce uměním kaligrafie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Podrobný obrazový průvodce uměním kaligrafie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Abbey Sy. Číst Podrobný obrazový průvodce uměním kaligrafie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Písmena skvěle komunikují prostřednictvím slov a příběhů, které vyprávějí. Jejich nedílnou součástí je ale také vizuální podoba.Ať již se ve světě kaligrafie a krasopisu teprve rozkoukáváte, anebo se v něm již dobře orientujete, tato kniha bude inspirativním a užitečným pomocníkem ve vaší umělecké tvorbě. Protože existuje spousta nových věcí, které stojí za to se naučit. Naleznete zde i informace o nejrůznějších tradičních, moderních i digitálních nástrojích, učební vzory k procvičení jednotlivých abeced včetně jejich charakteristických vlastností a technik, i průvodce po klasické kaligrafii zaměřené na kurzívu.


... obrazový průvodce uměním kaligrafie Abbey Sy ... kaligrafie - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Skladem 5+ ks 287 Kč ... Ať již se ve světě kaligrafie a krasopisu teprve rozkoukáváte, anebo se v něm již dobře orientujete, tato kniha bude inspirativním a užitečným pomocníkem ve vaší umělecké tvorbě. Protože existuje spousta nových věcí, které stojí za to ... Podrobný obrazový průvodce uměním kaligrafie Autor: Sy, Abbey Nakladatel: Slovart EAN: 9788075298676 ISBN: 978-80-7529-867-6 Překlad: Hlávková, Jana Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 21 × 27,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Podrobný obrazový průvodce Uměním ... Podrobný obrazový průvodce uměním kaligrafie - Sy Abbey ... ... . vydání) Podrobný obrazový průvodce Uměním kaligrafie Písmena skvěle komunikují prostřednictvím slov a příběhů, které vyprávějí. Jejich nedílnou součástí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY