Sebevražedný oddíl 1: Černá sféra

Sebevražedný oddíl 1: Černá sféra - Jason Fabok, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jason Fabok,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sebevražedný oddíl 1: Černá sféra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sebevražedný oddíl 1: Černá sféra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jason Fabok,. Číst Sebevražedný oddíl 1: Černá sféra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Harley Quinn. Deadshot. Killer Croc. Enchantress. Captain Boomerang. Katana. Jsou nebezpeční. Smrtící. Vážně duševně narušení… a představují naši jedinou naději. Říká se jim Sebevražedný oddíl. Je to tým, který sestavila neústupná veteránka zpravodajských služeb Amanda Wallerová a svěřila ho pod velení zneuctěného vojenského génia plukovníka Ricka Flaga. Tito muži, ženy a monstra ze Sebevražedného oddílu – alias Operační skupiny X – odvádějí práci, kterou by si žádný superhrdina rozhodně nechtěl ušpinit svůj čistoskvoucí kostým. Mise, která je čeká, vypadá poměrně přímočaře: mají nepřátele připravit o mocnou kosmickou zbraň nazvanou Černá sféra. Co se však stane, jakmile půjde do tuhého a naši antihrdinové zjistí, že jejich cíl brání Vyhlazovací brigáda, ruský protějšek Operační skupiny X, proti které vypadá Sebevražedný oddíl jako kroužek vyšívání pro pokročilé? Sebevražedný oddíl se ocitá v pasti umístěné stovky metrů pod hladinou arktických vod a čeká ho boj proti nejstrašnější hrozbě, jaké kdy čelil – a současně získá tajemného nového člena a o jednoho naopak přijde během zvratu tak brutálního, že ho ani sama Amanda Wallerová nedokázala předvídat!


...žedný oddíl 1 - Černá sféra. Sebevražedný oddíl 1 - Černá sféra 299 K č -17 % 299 Kč ... Sebevražedný oddíl 1 - detail komiksu ... ... Sebevražedný oddíl 1: Černá sféra (Suicide Squad 1: The Black Vault (Rebirth)) Jason Fabok , Gary Frank , Jim Lee , Ivan Reis , Philip Tan , Rob Williams překlad: Martin D. Antonín Všechny informace o produktu Kniha Sebevražedný oddíl 1 - Černá sféra, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sebevražedný oddíl 1 - Černá sféra. Všechny informace o produktu Komiks Sebevražedný oddíl 1 - Černá sféra - Williams Rob a ko ... Sebevražedný oddíl 1 - Černá sféra BB/art s.r.o. ... . Všechny informace o produktu Komiks Sebevražedný oddíl 1 - Černá sféra - Williams Rob a kolektiv, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sebevražedný oddíl 1 - Černá sféra - Williams Rob a kolektiv. Kniha: Sebevražedný oddíl 1: Če...SOUVISEJÍCÍ KNIHY