Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu

Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu - Joe Hill | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Joe Hill
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joe Hill. Číst Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zámek a klíč – temná fantasy plná divů od Joe Hilla, syna Stephena Kinga. Vítejte na Klíčově, tajemné usedlosti v Nové Anglii, s mnoha dveřmi, které změní každého, kdo se do nich odváží vstoupit. A kde přebývá bytost plná nenávisti a zloby, která nebude mít pokoj, dokud se jí nepodaří otevřít ty nejstrašlivější dveře ze všech. Seznamte se s rodinou Zámkových, jimž je osudem předurčeno stát se strážci tajuplných zázračných klíčů. Nina, Tyler, Kinsey, Bóďa a Duncan se musejí každý zvlášť postavit svým strachům a zastavit šíleného vraha i plíživé zlo, skryté ve studni. První díl série Zámku a klíče scenáristy Joe Hilla, doprovozený halucinogenními kresbami Gabriela Rodrigueze, vychází ve třetím upraveném vydání.


...klíč 1: Vítejte v Lovecraftu je skvělá kniha ... Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu (3. vydanie ... ... . Tuto knihu napsal autor Joe Hill. Přečtěte si s námi knihu Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu na prazskamuzea1918-2018.cz Zámek a klíč #01: Vítejte v Lovecraftu . 4.6 (4.7) | Comics Centrum | fantasy, horror | série Zámek a klíč. Vítejte na Klíčově, tajemné usedlosti v Nové Anglii, s mnoha dveřmi, které změní každého, kdo se do nich odváží vstoupit. Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu Autor: ... Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu by Joe Hill ... . Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu Autor: Hill, Joe a Rodriguez, Gabriel Nakladatel: Comics Centrum EAN: 9788088152101 ISBN: 978-80-88152-10-1 Originál: Locke and Key: Welcome to Lovecraft Překlad: Kantůrek, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 15,8 × 23,9 cm Rok vydání: 2016 (2. vydání) Zámek a klíč: Vítejte v Lovecraftu Vítejte na Klí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY