Zdravotní nauka 1. díl: Učebnice pro obor sociální činnost, stavba lidského těla

Zdravotní nauka 1. díl: Učebnice pro obor sociální činnost, stavba lidského těla - Iva Nováková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Nováková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdravotní nauka 1. díl: Učebnice pro obor sociální činnost, stavba lidského těla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zdravotní nauka 1. díl: Učebnice pro obor sociální činnost, stavba lidského těla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Nováková. Číst Zdravotní nauka 1. díl: Učebnice pro obor sociální činnost, stavba lidského těla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice je určena především pro žáky středních odborných škol se zaměřením na problematiku sociální péče. V textu prvního dílu je zpracován přehled základních znalostí ze somatologie - seznamuje se základy anatomie a fyziologie lidského těla. Předkládaný text nabízí možnost zvládnout požadované minimum učiva, každá kapitola má shodnou strukturu, kterou tvoří cíle kapitoly, osnova, vlastní studijní text a praktická část. Ta obsahuje otázky, úkoly a cvičení pomáhající upevnit a doplnit získané poznatky a informace.


...í nauka 1. díl Učebnice je určena především pro žáky středních odborných škol se zaměřením na problematiku sociální péče ... Stavba pece na chleba levně | Mobilmania zboží ... . V textu prvního dílu je zpracován přehled základních... Učebnice pro obor sociální činnost. Zdravotní nauka . 1. díl. stavba lidského těla. Zdravotní nauka 1. díl. Učebnice pro obor . sociální činnost. Iva Nováková. ISBN 978-80-247-3708-9 . zdraví a nemoc - vybrané skupiny onemocnění . a zdravotních postižení - stárnutí a stáří - paliativní . péče - sociální . ... PDF Zdravotní nauka 2. díl - Ukázka - KOSMAS.cz ... . zdraví a nemoc - vybrané skupiny onemocnění . a zdravotních postižení - stárnutí a stáří - paliativní . péče - sociální ... Zdravotní nauka 2. díl Zdravotní nauka 2. díl Iva Nováková Grada Publishing, a.s., U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 e-mail: [email protected], www.grada.cz Učebnice pro obor sociální činnost Iva Nov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY