Zoopisník Miroslava Bobka: Zápisky ředitele pražské zoo

Zoopisník Miroslava Bobka: Zápisky ředitele pražské zoo - Miroslav Bobek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Bobek
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zoopisník Miroslava Bobka: Zápisky ředitele pražské zoo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zoopisník Miroslava Bobka: Zápisky ředitele pražské zoo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Bobek. Číst Zoopisník Miroslava Bobka: Zápisky ředitele pražské zoo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zoopisník ředitele Zoo Praha obsahuje přes sedmdesát kapitol, ve kterých vás autor seznámí s mnoha pozoruhodnými zvířaty a lidmi. Poznáte zákulisí pražské zoologické zahrady a seznámíte se s dobrodružným světem pouští a pralesů. Více i méně vážná témata, která autor podává neotřelou a odlehčenou formou, zakončují překvapivé pointy a poprvé je doplňují zcela unikátní fotografie. Víte, kudy cestují kvakoši? Jak to bylo s lanovkou v pražské zoo? Kdo založil muzeum bobků? Kdy se slaví Světový den luskounů? Jak se daří pražským koním Převalského v Mongolsku? Který živočich je nejrychlejší? Kudy v Kamerunu jezdí Toulavý autobus? Kolik má Zoo Praha zvířecích obyvatel? To všechno a mnohem víc se dozvíte, když si přečtete nový Zoopisník Miroslava Bobka.


...k ředitele Zoo Praha obsahuje přes sedmdesát kapitol, ve kterých vás autor seznámí s mnoha pozoruhodnými zvířaty a lidmi ... Zoopisník Miroslava Bobka - Zápisky ředitele pražské zoo ... ... . Poznáte zákulisí pražské zoologické zahrady a seznámíte se s dobrodružným světem pouští a pralesů. Zoopisník Miroslava Bobka - Zápisky ředitele pražské zoo 2018; Žirafa na pondělí 2014; Bobky od Bobka 2012; Odhalení 2007; Moja, Tatu a tiplící 2008; všech 10 knih autora. Kniha Zoopisník Miroslava Bobka - Zápisky ředitele pražské zoo je v Zoopisník ředitele Zoo Praha obsahuje přes sedmdesá ... Soutěž o knihu Zoopisník Miroslava Bobka (Miroslav Bobek ... ... . Kniha Zoopisník Miroslava Bobka - Zápisky ředitele pražské zoo je v Zoopisník ředitele Zoo Praha obsahuje přes sedmdesát kapitol, ve kterých vás autor seznámí s mnoha pozoruhodnými zvířaty a lidmi. Poznáte zákulisí pražské zoologické zahrady a seznámíte se s dobrodružným světem pouští a pralesů. Zoopisník Miroslava Bobka: Zápisky ředitele pražské zoo. Miroslav Bobek ... Zoopisník Miroslava Bobka Aut...SOUVISEJÍCÍ KNIHY