Byla jednou jedna řeka

Byla jednou jedna řeka - Diane Setterfieldová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Diane Setterfieldová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Byla jednou jedna řeka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Byla jednou jedna řeka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diane Setterfieldová. Číst Byla jednou jedna řeka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Strhující příběh plný emotivních rodinných tajemstvíV zapadlém hostinci na břehu Temže se schyluje k výjimečným událostem. Štamgasti si nad pivem vypravují historky, když tu se rozrazí dveře a v nich stojí cizinec s tělíčkem mrtvé dívenky v náručí. O několik hodin později se dítko opět vrátí mezi živé. Je to zázrak? Kouzlo? Nebo lze vše racionálně vysvětlit? Dívky se chtějí ujmout tři rodiny. Nemůže však patřit všem – a proto dřív, než se ukáže její pravá totožnost, vyplavou na povrch mnohá další tajemství.


...nou jedna řeka Diane Setterfield. 5,0 ( 2) ... Byla jednou jedna řeka - Diane Setterfield | Srovnanicen.cz ... ... E15 - Diane Setterfieldová: Byla jednou jedna 06.02.2020 "Půvabná hra se slovy neubírá knize na spádu a dramatičnosti. Autorka brilantně, s hlubokou znalostí lidských povah, v přirovnání k řece, která odráží světlo a tmu, odhaluje světlé i temné stránky lidských ... Kniha Byla jednou jedna řeka Přidat komentář. Danka22. 1 12. května. Napínavé, zahadné a ponuré, p ... Soutěž o román Byla jednou jedna řeka | Vaše soutěže ... . května. Napínavé, zahadné a ponuré, přesně takové jsou i romány sester Bronteových. ... Byla jedna koťata 5. This feature is not available right now. Please try again later. Objednávejte knihu Byla jednou jedna řeka v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY