Nečinné společenství

Nečinné společenství - Jean-Luc Nancy | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Luc Nancy
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nečinné společenství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nečinné společenství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Luc Nancy. Číst Nečinné společenství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jean-Luc Nancy (*1940) patří mezi nejvýznamnější současné francouzské filosofy. Jeho stěžejní titul, vydaný poprvé v 80. letech, se snaží pojmenovat a obhájit původní význam pojmu, z něhož se v moderní společnosti stal jen svazek mezi na sobě nezávislými jedinci. V titulním eseji rozvíjí své úvahy v polemice s Georgem Bataillem a Martinem Heideggerem, v dalších textech se věnuje například konstitutivnímu významu mýtu nebo tomu, co je historie. Společnost pro Nancyho není sociální, ekonomický ani politický koncept, uvažuje o společné povaze bytí tak, jako by existence byla neoddělitelná od jejího podílu na tomto „spolu“. V nejlepších tradicích francouzské filosofie 20. století se Nancy pohybuje na samé hranici toho, co je v postmoderně možné formulovat.


...s for "Nečinné společenství.". Be the first ... nečinnost vlastníků jednotek | Portál společenství ... ... . Confirm this request. You may have already requested this item. Please select Ok if you would like to proceed with this request anyway. Linked Data. More info about Linked Data \n \n Primary Entity\/h3>\n. Kniha: Nečinné společenství (Jean-Luc Nancy). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Nečinné společenství. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkc ... Nečinné společenství - Jean-Luc Nancy | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Jean-Luc Nancy (*1940) patří mezi nejvýznamnější současné francouzské filosofy. Jeho stěžejní titul, vydaný poprvé v 80. letech...SOUVISEJÍCÍ KNIHY