Olomoucké vycházky: Po všedních cestách nevšedním městem

Olomoucké vycházky: Po všedních cestách nevšedním městem - Milan Tichák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Tichák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Olomoucké vycházky: Po všedních cestách nevšedním městem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Olomoucké vycházky: Po všedních cestách nevšedním městem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Tichák. Číst Olomoucké vycházky: Po všedních cestách nevšedním městem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová kniha Milana Ticháka se od jeho předchozích úspěšných publikací poněkud odlišuje. Nepojednává o městě a jeho často zapomenutých historických osudech tematicky, nýbrž místopisně. Je neobvyklým knižním průvodcem pro ty, kteří chtějí vědět víc, než v běžném bedekru najdou: o osudech významných osob spjatých s danou lokalitou i o neznámých událostech, jež se v těchto místech kdysi odehrály. Třináct pomyslných vlastivědných exkurzí je vlastně podrobněji rozvedenou rekonstrukcí hojně navštěvovaných vycházek skutečných, které autor již řadu let v Olomouci uvádí v rámci Vlastivědné společnosti muzejní.


...Olomoucké vycházky -- Po všedních cestách nevšedním městem - Milan Tichák ... B - Místo pro život - Filmy ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Olomoucké vycházky ... Olomoucké vycházky: Po všedních cestách nevšedním městem. Milan Tichák ... Olomoucké vycházky Autor: Tichák, Milan Nakladatel: Burian a Tichák EAN: 9788087274248 ISBN: 978-80-87274-24-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Rozměry: 16,8 × 24 cm Rok vydání: Po všedních cestách nevšedním městem. TICHÁK Milan. Info: Burian a Tichák, 2014 (1.) - váz., 216 str. EAN: 97880872 ... Olomoucké vycházky - Milan Tichák | Databáze knih ... . TICHÁK Milan. Info: Burian a Tichák, 2014 (1.) - váz., 216 str. EAN: 9788087274248 Olomoucké vycházky: Po všedních cestách nevšedním městem Nová kniha Milana Ticháka se od jeho předchozích úspěšných publikací poněkud odli...SOUVISEJÍCÍ KNIHY