Cesty zármutku: Příběhy života, smrti a přežívání

Cesty zármutku: Příběhy života, smrti a přežívání - Julia Samuelová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Julia Samuelová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesty zármutku: Příběhy života, smrti a přežívání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesty zármutku: Příběhy života, smrti a přežívání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julia Samuelová. Číst Cesty zármutku: Příběhy života, smrti a přežívání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběhy života, smrti a přežívání. Smrt se týká všech. I tak nás pokaždé zaskočí.Umírání je jedno z témat, které západní společnost úspěšně vytěsnila. Kultura zapudila myšlenku smrtelnosti, jako bychom měli žít věčně. Když pak někdo zemře, jsme překvapení. Co se to stalo? A co máme dělat? Britská psychoterapeutka Julia Samuelová už pětadvacet let pracuje s truchlícími. Pomáhá jim pochopit podstatu toho, co se stalo. Pomáhá jim smířit se s emocí, jejíž plnou sílu možná pociťují poprvé v životě, a tou je smutek. Samuelová pozůstalé, a teď i své čtenáře, učí, jak se zármutkem a vlastním strachem pracovat. Skrze příběhy konkrétních lidí ukazuje, že smutek je nevyhnutelnou součástí života a že nemusí jen bolet, ale může také pomáhat.


...rmutku book. Read 78 reviews from the world's largest community for readers ... Cesty zármutku | LeAmos ... . Příběhy života, smrti a přežívání. Smrt se týká všech. I tak nás pok... Cesty zármutku Příběhy života, smrti a přežívání. Smrt se týká všech. I tak nás pokaždé zaskočí. Umírání je jedno z témat, které západní společnost úspěšně vytěsnila. Kultura zapudila myšlenku smrtelnosti, jako bychom měli žít věčně. Když pak někdo zemře, jsme překvapení. Co se to stalo? A co máme dě ... Cesty zármutku - Příběhy života, smrti a přežívání ... . Když pak někdo zemře, jsme překvapení. Co se to stalo? A co máme dělat? Kniha: Cesty zármutku -- Příběhy života, smrti a přežívání - Julia Samuelová ... Podtitul: Příběhy života, smrti a přežívání. Julia Samuelová už pětadvacet let pracuje s truchlícími. Pomáhá jim pochopit podstatu toho, co se stalo. Pomáhá jim smířit se s emocí, ... Příběhy života, smr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY